Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha egy focistanak wc-re kell...

Ha egy focistanak wc-re kell mennie meccs kozben akkor miujsag?

Figyelt kérdés
Pl bl donto Rolandonak gorcsol a hasa es el kene neki mennie wcre akkor neki vege a meccsnek,csere? Vagy kiszaladhat?
2021. okt. 24. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Pelenkát hordanak.
2021. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meccsek előtt nem esznek olyat, amitől mehetne a hasuk. Ha mégis, akkor vagy lecserélteti magát, vagy a gatyába fo*ik.
2021. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkától szerintem nem tudnának úgy futni. ( De ez csak az én véleményem)
2021. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha görcsöl a hasa, akkor eleve nem lép pályára.
2021. okt. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább visszatartja, mint egy átlag felnőtt a félidőből még hátralévő percekre. Arra minimális az esély, hogy pont kezdő sípszó után jöjjön rá egy elviselhetetlen hasgörcsös akármi és 45 percig kelljen kibírnia, ha meg igen, hát így járt, leváltatja magát vagy befosik.

Ha valami megindulna, az valószínűleg már bemelegítés közben mocorog, akkor meg még van ideje kezdésig elintézni.

2021. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy záróizmokra is edzenek😁
2021. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D szakadok amugy ez pont kulazas kozben jutott eszembe :D
2021. okt. 24. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer Sergio Ramosra rá jött a szapora meccs közben. De már nem tudom mi volt pontosan a sztori vége, lehet vissza is mehetett játszani.
2021. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rááll az ember teste, főleg egy profi sportolónak, akinek időben meg van határozva az étkezése, napirendje van. Én bringás melót végzek és 6 órás műszakok alatt se jön rám a szarás, pedig olyan gyors az emésztésem, hogy van amikor 2x, sőt 3x megyek WC-re. Reggel szoktam, utána beáll, a szervezet is ilyenkor azzal törődik, hogy energiával lássa el a dolgozó testet, nem az anyagcserével. Ha beteg, hasmenéses vírusa van vagy gyomorrontása mert rosszul táplálkozott, ami náluk eléggé kizárt szezon közben, akkor vagy alapból nem lép pályára vagy lecserélteti magát.
2021. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ekkora adrenalin mellett nem fog senki beszarni. Csomó alkalommal fájt a hasam meccs előtt, elkezdtem játszani és jobb lett. Pedig nem elsőosztályban játszottam.
2021. okt. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!