Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Pont egy év után, megint bokaszalag szakadásom lett, de idén gipszet is kaptam, tavaly csak rögzítőt. Tavaly óta elég gyakran volt ficamom, de annyira nem érdekelt, de kedden edzésen egy sima lépésnél kifordult, hallottam a reccsenést. Utánna még rá rudtam állni, viszont 15p mulva elkezdett dagadni és egyre jobban fájni. Nem akartam orvoshoz menni, de anya elvitt, ahol azt mondták h ,,nyitható a bokám"(nem emlékszem pontosan, de ilyesmi), és h külső szalagok szakadása. Egy hét fekvőgipszet kaptam, utánna rögzítő. Egyik csapattársam mondta, hogy az edző és egy lány olyanokat mondanak, hogy csak rándulás. Az edzőnk sztem semmi rosszat nem akar, szimplán ezen a véleményen van, de a lánnyal nem tudok mit kezdeni. Így is minden nap sírok h mi van ha nem leszek ugyan olyan jó mint előtte, meg h ha megegyszer szakad akkor műtik és vége a karieremnek. Pedig elég jóban voltam a lánnyak, de így rohadt szar lesz visszamenni majd, ha azt hondolják, hogy egy ,,rándulás" miatt nem mentem. Próbálok karra és hasra edzeni, de az nem ugyan az.

2021. nov. 11. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bokaszalag szakadás, volt nekem is mindkét bokámon, egyiken többször is. Könnyen gyógyul. 4-5 hét múlva újra normálisan tudsz edzeni. Műteni nem feltétlenül kell. Én is volt, hogy kaptam gipszet, de olyan is volt, hogy el sem mentem vele dokihoz, mert tudtam már mi fog következni. Először dagad, aztán belilul, majd szép lassan visszahúzódik, és ugyanolyan jó lesz, mint előtte. Addig örülj, amíg ez a legnagyobb sérülésed. A térd már sokkal rosszabb.
2021. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolónak, én az előzőnél 3 hét után edzeni kezdtem, és elvileg nem gyógyult be rendessen. Inkább most a lányt nem értem, neki ez miért jó, ha olyanokat terjeszt h csak rándulás?
2021. nov. 12. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!