Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixpro kifizetés OTP...

Tippmixpro kifizetés OTP számlára mennyi idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék,hogy nektek a tippmixpro mennyi idő alatt utalta ki a nyereményeteket OTP-s bankszámlára?

Tegnap este 18:45-kor kértem a kiutalást,másnap egyelőre nem érkezett meg. 118 ezer ft-ról van szó.



2021. nov. 17. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másnapra meg szokott jönni.
2021. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napokig tartott, bár még csak egyszer próbáltam.
2021. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másnaprw mindig kifizetett (otp)
2021. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van náluk egy napi határidő, ami nem tudom pontosan mikor van, de általában, ha délelőtt 10-ig kérsz kifizetést, akkor megjön másnapra, de van, hogy aznap. Ha délután kérsz kifizetést, akkor másnap szokott megjönni. Az érkezés déltől 3ig szokott lenni. Pénteken tapasztaltam, hogy nagyon korán kifizetnek, már délben.

Amúgy volt olyan is, hogy össze vissza fizettek. Későbbi kifizetés előbb jött, mint amit korábban kértem...

dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!