Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 22/F Focista szeretnék lenni,...

Levikee11 kérdése:

22/F Focista szeretnék lenni, elkéstem?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta lételemem a foci és érdekes, mert mindig csatár voltam és golszerző, de kapusként sokkal jobban teljesítek és szeretem is.

Elérhetetlen álomnak gondoltam, hogy profi kapus legyek, de folyamatosan azt a visszajelzést kapom, hogy nekem ebből kell élnem.

vagy hozzám vágták már azt is elég profi játékosok hogy "Ha majd a Valenciánál fogsz védeni, ne feletkezz meg rólam :))"

Romániában lakom, és a futszál román válogatott két játékosa is gyakran elhív barátságos meccsekre és folyamatosan megdicsérnek, de én nagy pályán szeretném megmutatni, hogy mire vagyok képes.

Csak sajnos itt nem igazán van lehetőségem ebből élni és fejlődni sem tudok tovább itt.

Szerintetek elkéstem 22 évesen megvalosítani az álmom?



2021. dec. 14. 01:21
 1/5 simad válasza:
40%
Ja pontosan, lehet menni gyárba
2021. dec. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy másik életben haver, ez a hajó már sajnos elment. Ezen már ne rugózz inkább mert fölösleges. Attól még élvezheted a focit hobbi szinten és lehetnek benne sikereid is.
2021. dec. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Probalkozz jelentkezni valahova, sokat nem veszithetsz.
2021. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem lehetetlen mert drogba 21 éve koráig csak hobbi szinten focizott egyetem mellett, majd diploma után fókuszált a focira. Többi meg történelem. Én azt mondom hogy nem késő soha. A Milan most igazolt le egy 30 éves férfit, aki 24 évesen került Olaszországba, és futárként dolgozott. TÖbbek között miatta volt esélyük az utolsó körben a blben, és a bajnokságban is erősen szerepel. Hajrá, szerintem meg tudod csinálni
2021. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 16. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!