Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban most mikor kezdődik a...

Fociban most mikor kezdődik a tavaszi szezon ( megyei Mecsek asszem megye 2) ? Mikor van az àtigazolasi időszak?

Figyelt kérdés

Valamint amikor ilyen hideg van még meccsek idején akkor mit vesznek fel?

Köszönöm aki válaszol :)



#szezon #Àtigazolás #Őltözet
2022. jan. 16. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Volna mèg egy kérdésem az mitől függ, ha valakinek a mez száma az egyik meccsen 9 aztán meg 17 ? Ez hogyhogy nem állandó ? Mitől függ mi miatt változik?
2022. jan. 16. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni, hogy hol mikor kezdődik: adatbank.mlsz.hu

Hidegben aláöltözetet és kesztyűt szoktak felvenni.

A mezek meg sok esetben nem névre szólnak, hanem van egy csapatnak mondjuk 20 darab számozott meze (ebből néhány S-es, M-es stb...), és azt osztják ki a kezdők és a cserék között. Nyilván az alapjátékosoknak megvan a saját mezük, de ha valaki éppen nincs a meccskeretben, annak a mezét más kapja meg.

2022. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod de nem talàltam meg ott vagyis szerintem rossz helyen kerestem.megye 3 erdekel es Borsod megye.
2022. jan. 24. 13:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nem !! Megye 2

Elirtam

2022. jan. 24. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Három csoport van:

[link]

[link]

[link]

2022. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hu nagyon köszönöm
2022. jan. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!