Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amatőr foci: Ebben az esetben...

Amatőr foci: Ebben az esetben meddig tart az átigazolási időszak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok, egyetemista, aki 2015 októberében vagy novemberben játszott utoljára, akkor is csak az ifjúsági csapatban.(Ahonnan azóta már kiöregedtem)

Nos..felmerült bennem pár kérdés..

- Egyetemistaként igaz-e, hogy augusztus 31-ig bárhova, bármikor igazolhatok?

- Automatikusan nem vagyok-e szabadon igazolható, hogyha ilyen régen léptem pályára?


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 22. 13:26
 1/2 harcijérce válasza:
Most néztem utána, szabadon vagy igazolható, ha egy évig nem játszottál. És október elejéig igazolhatsz az egyetem csapatába, máshová aug .végéig.
2016. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, azóta beszéltem egy csapattal, ahova át fogok igazolni, és elküldte az átigazolólapot, s mint kiderült, alá sem kell íratnom az előző klubommal.
2016. júl. 24. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!