Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarországi fociakadémián...

Magyarországi fociakadémián lehet abból bajom, ha az akadémiának dolgozom gimnáziumi tanárként és megtudják rólam, hogy az LMBTQ-közösség tagja vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy álláshirdetés nem messze tőlünk egy fociakadémia gimnáziumában, és mivel az idei tanév végén lejár a határozott idejű munkaszerződésem a jelenlegi iskolámban, arra gondoltam, hogy jelentkeznék oda. Megpróbálnám eltitkolni hogy homoszexuális vagyok, de ha kiderülne, vajon kirúgnának emiatt?

2022. jan. 17. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy esély van rá, hogy igen. Valószínűleg nem mondanák meg őszintán a szemedbe, hogy emiatt tesznek lapátra, de biztos találnának egy olyan indokot, ami miatt kirúghatnak és kész.
2022. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha az elején elmondod az igazat, akkor lehet, hogy fel sem vesznek. Ha későbbiekben derül ki, akkor pedig ráfoghatják, hogy nem vagy megbízható. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy még akár pedofilnak is beállíthatnak hála az új törvénynek...
2022. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha a facebookod tele van LMBTQ dolgokkal és elég könnyű rád találni ott, akkor esélyes lehet.

Ha viszont nem így van, a kinézeted hétköznapi, nem viselkedsz úgy, mint egy sztereotípiák szerint az átlagember által elképzelt meleg (értsd: férfiként nőiesen viselkedsz, nőiesen öltözöl, nőiesen, vékony hangon beszélsz), akkor nem hinném, hogy gond lenne, rá se jönnek.

2022. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem. Ne te gyere elő ezzel a dologgal, de ha kérdezősködnek a magánéleteddel kapcsolatban, akkor vállald föl. Ezek után nem vádolhatnak azzal, hogy te ezt "reklámozod", hiszen ők kérdezősködtek és te csak őszintén válaszoltál. Ne hagyd soha, hogy a szexuális irányultságod visszatartson valamitől, az a legrosszabb.
2022. jan. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mi köze a munkavállalásodnak a szexualitásodhoz... Nem úgy mész be a HR-re hogy Pista vagyok, és a pasikra gerjedek, hanem hogy ez és ez a munkatapasztalatom.
2022. jan. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!