Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek HUszti...

Mi a véleményetek HUszti leveléről és a magyar válogatottról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha én minden alkalommal így kiakadnék, amikor a főnököm lecsesz valamiért, már embert öltem volna vagy begolyózok. A különbség, hogy én minimálbérért dolgozok napi 10 órát,a főnököm pedíg engem igazságtalanul csesztet, és nem csak annyit mond, hogy "-Szabi, nem vagy elég motivált."...
2010. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van néhány dologban,de senkinek nem fog hiányozni Huszti,aki hisztizik mindenért.Ennél lejjebb nem mehet a válogatottunk,hogy Geráért is kimennek könyörögni,hogy térjen vissza.Magyar válogatott mezt felhúzni régen dicsőség volt,mostmeg könyörögni kell érte?szánalmas.ezért tart itt a focink sajnos. :(

18/L

2010. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én Huszti helyében visszavennék egy keveset, mert ritka falábú focista, aztsem értem igazán, hogy lehetett válogatott.


De aban igaza van, hogy a vereség az vereség, nehogymár annak is örüljenek, ha kikap a csapat...

2010. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!