Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Willpower kapuskesztyűről...

ThatsLife kérdése:

Willpower kapuskesztyűről valakinek vélemény?

Figyelt kérdés

A napokban rengeteget látom hirdetésekben feldobva (Instagram, Facebook, stb.), hogy 15-20.000 Ft körül árulnak néhány féle kapuskesztyűt. Valaki esetleg rendelt belőle, tudna róla írni véleményt? [link]

Vagy ha esetleg van valami más kesztyű, ami bevált 20.000 forintig, azt is szívesen meghallgatom.



2022. márc. 7. 21:06
 1/2 Yescoach21 válasza:
Szia! Nem tudom végül kipróbáltad-e, de én egy éve a Thunder proban védek és nagyon jó kesztyűk. Szerintem ár-érték arányban nincs most jobb.
2022. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ, bár kicsit megkésett, mivel már be is szereztem párat.


Ha valaki megtalálja ezt a kérdést és érdekli, akkor leírom én is a véleményem, mivel rendeltem már a kérdés kiírása óta egy párat belőle.

Ár érték arányban szerintem a legjobb kesztyűket csinálják.

Nehezen megy szét a tenyér része, a tapadása is egész jó, jól tompít és ahogy látom, már merevítős kesztyűt is adtak ki, amit én nem szívesen használok, mivel korlátozza az ujjaim mozgását, de sok embernek fontos lehet, szóval egy próbát simán megér.

Összegezve nagyon jó kesztyűk.

2022. aug. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!