Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Harry Maguire hogy játszik...

Harry Maguire hogy játszik ekkora szinten? Valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Alapember klubszinten és a válogatottban is, de szerintem brutál a pali.. olyan hibákat vét amit egyszerűen nem szabadna a legfelsőbb szinten megcsinálni, és nem egyszer volt hogy róla kaptak gólt, vagy csak akadályozta az embereket, pl tottenham öngól, vagy blben amikor nyomás alatt volt. Rengetegszer átvitték rajta a labdát, és nem értem hogy hogy van még mindig ilyen nagy szinten. Valaki kérlek ki tudná fejteni hogy stratégiailag miért ilyen fontos ember a srác?

2022. márc. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem nézed és elemzed a mozgását 90 percen keresztül, egy védőnek csak a hibái villannak ki egy meccsen. Persze, tényleg röhejes néha amit leművel, de talán jobban értenek akik ott ülnek a focihoz.
2022. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakértők is bőven kritizálják ebben a szezonban nem csak az inkompetens foteldrukkerek. Pár hete Roy Keane is kritizálta. Szóval van abban igazság amit a kérdező írt.
2022. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#

Én végignéztem a man utd meccset és egy jó felszabadítást vagy kulcspasszt sem láttam tőle, vagy egy side tacklet, amit pl van dijk játékában rendszeresen látni.

2022. márc. 20. 00:52
 4/6 anonim válasza:
75%
Harry egy nagyon jó játékos mostanában nem megy neki a játék.
2022. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Későn jöttem, de

Maguire egy nagyon jó játékos a képességeit tekintve, a hibák amiket tavaly halmozott, azok lelki eredetűek szerintem. Érdekes, hogy a válogatott meccseken hiba nélkül hozza a meccseket. Nem lehet véletlen hogy a Leichesterben is a liga egyik legjobbja volt a posztján és még Guardiola is vinni akarta. Szerintem inkább azzal van a baj ahogy a Manchester játszik/játszott. Nagyon sok labdavesztés volt amiből az ellenfél tudott kontrázni. Kontra védekezése senkinek nem áll jól, mindenkit megvernek egy rávezetéssel 5-ből 3-szor.

Szerintem egy nagyon jó játékos a csávó csak hát elszúrta magának.

2023. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-ös vagyok.

Az meg hogy egy Roy Keane vagy Gary Neville valakiről véleményt mond, az nem jelenet semmit. Keannek tavaly Rashford a világ legrosszabbja volt. Idén meg amikor jól játszik akkor szinte sz@pkodja

2023. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!