Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Ousmané Dembélé...

Szerintetek Ousmané Dembélé hosszabbít a Barcaval?

Figyelt kérdés

Remélem igen.

Szerintem hiba lenne megbontani ezt a csapatot nagyon egyben van.

Nyáron lesz még egy két érkező még erősebbek lesznek.

Fiatal csapat összeérik jövőre szerintem esélyesek lesznek a bajnoki címre is.

Idén jó eséllyel behuzzák az El-t.

Majd Aubameyangnak kell találni egy fiatal alternatívát.

Pár éven belül Bl esélyesek lesznek ha így folytatódik minden.

Xavi pedig csodálatos munkát végzett és végez mai napig


2022. ápr. 7. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszabítani fog. Kezd magához térni a barcában, amikor csere volt kivétel nélkül nagyon élesen szállt be a meccsekben.


Bízom benne én is, hogy beérnek a fiatalok 2-3 szezonon belül, szerintem potenciál bl esélyes keret lehet. Csak ne vásárolják szét őket. Auba helyére én egy Adeyemi/Sesko duóból nézném ki az egyiket. Csillagászati Haalandokra nincs szükségünk. Amúgy is ha komoly pénzt akarunk esetleg költeni akkor majd a védelmet lehetne inkább combosítani.


Xavi dologba nem mennék bele, maradjunk annyiban a fiatalokat Koeman kezdte beépíteni, neki konkrétan egy fillér nem jutott igazolni, míg Xavi lényegében egy komplett támadósorra újított be télen + felépült Pedri.


Nyilván jobban fest a kép, de a 2 edző lehetőseit sem igazán lehet összehasonlítgatni.

2022. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!