Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen ha azt rakom hogy...

Tippmixen ha azt rakom hogy hazai csapat szötletei száma 7+,akkor már 7 szögletnél is nyertes a tipp,vagy minimum 8-nak kell lennie?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 17:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
7 vagy több szöglet a hazai csapatnak :)
2022. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. Senki nem tudott még pontos választ adni,valaki azt mondta elég a 7-is,valaki azt hogy minimum 8.
2022. ápr. 10. 17:33
 3/13 anonim válasza:
#1 vagyok. Én 1x fogadtam ilyenre, 7 szöglet lett, megadták nekem a pénzem érte.
2022. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rákerestem a tippmix szabályzatban,erről az opcióról nem találtam semmit,csak a félidei gólókról és 2+ gólnál,ha 2 gól lesz már nyertes.Elivel akkor elég a 7-is.
2022. ápr. 10. 17:55
 5/13 Dzsoki ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? amikor A 2+ játékra,két gól esetén fizetnek,akkor nyilván,hogy a 7.szöglet már nyerő.
2022. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ide kellett kommentelned.
2022. máj. 22. 20:38
 7/13 Dzsoki ***** válasza:
Annyira,nem kellett,de te kérdeztél,én meg válaszoltam. Az van,hogy alul,a keretes részben ki van írva,hogy Tudod a választ kérdésre? Ide írhatod. Megtettem. Tudtam a választ,le is írtam. Te,nem tudtad,különben,minek kérdezted volna! Jó,lehet,hogy csak érdekelt,hogy ki ad helyes és ki,helytelen választ? Amennyiben nem érdekel vagy tudod a választ,akkor meg minek kérdezted???
2022. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt,mert úgy kezdted a mondatod,hogy akkor mi a kérdés?
2022. máj. 22. 21:04
 9/13 Dzsoki ***** válasza:
Igen,hiszen azt tudtad,hogy 2+ gólra fogadásnál,már a két elért gól is nyerő. A tippmix egy logikus játék,logikus szabályokkal. Vagyis,ugyanaz a kaptafa. Szóval,ha az egyik esetben a 2+,azt jelenti,hogy a kettő már nyerő,akkor a 7+ is azt jelenti,hogy már a 7. szöglet elérésekor is nyerő vagy! Egyébként,gratulálok,hogy eltaláltad,nekem,nem mindig sikerül a szögletek számát megtippelnem.
2022. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam el.Szerintem a szöglet az egyik leglutribb az összes közül.Valamikor egymás után potyognak a szögletek,és kb úgy néz ki,hogy tökmindegy hogy mit csinálnak abból szöglet lesz,és lesz vagy 15-20 szöglet a meccsen,máskor meg az istenért nem akar szögletre pattani a labda.Általában olyan meccseket keresek,ahol tudom hogy támadni fog mind 2 csapat,és nem a középpályán zajlik a játék,hanem a kapuk előtt,de az sem garancia semmire
2022. máj. 22. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!