Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik sportfogadáshoz nyerő...

Létezik sportfogadáshoz nyerő stratégiai?

Figyelt kérdés
Van olyan stratégiai ami hosszú távon profitál? Lehet egyáltalán tippmixből proftálni? Vagy felejtős? Gondolkozok ilyen oldalakon amin elő kell fizetni és tippeket adnak. Ezekről vélemény? Most épp a Tipphunter 14napos ingyenes tesztjét próbálom. Este lesz eredmény.
2022. máj. 16. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
5000-ért adok én is 10 meccsre tuti tippet, minden kötöttségek nélkül...
2022. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de csak ha 100% hogy jönni fog.
2022. máj. 16. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Majd számolj be,h mennyit kerestél a netes fizetős tippekkel...

Írtam,h kötöttségek nélkül te🐒!

A neten se fogsz pénzt visszakapni ha nem jön be a tipp!

2022. máj. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik. Van. Lehet. Nem felejtős. Valamelyik jó, valamelyik rossz. Tipphunternél nem voltam, de 99%-uk a tippadó oldalaknak lehúzás.
2022. máj. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapból nem is értem, hogy miért gondolja valaki, hogy ezeknél van olyan, hogy 100%-ban bejövős. A lényegük az, hogy a nagy többség nem nyer, egy kisebb meg igen. Innen van bevételük. A lottózás is ilyen. Ha sokan nyernének, szerinted sokáig menne?

Én sosem nyomattam ezeket. Lottóztam egy rövid ideig. De az is inkább ilyen gyerekkori emlék miatt. Muterom anno játszott, és tesómmal nekünk is volt 5 számunk. Asszem talán 1x volt 3 találatunk. de inkább kettő, vagy annyi sem.

Anyám mondja mindig, hogy akkor nyersz, ha nem is játszol. Mint a kaparós. Az emberek örülnek, hogy éppen akkor nyertek 20000-et, de ráköltöttek 40000-t. Tiszta haszon, nem? Ha valaki szerencsés, akkor játsszon! De nem ebből fog az ember alapból meggazdagodni.

2022. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!