Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Voltam edzésen és sajnos...

Voltam edzésen és sajnos elestem. Elcsúszott a bokám meg letört a porc. Már kb. 1 hete levettek a gipszet (3 hétig volt rajtam) az normális ha meg felvan dagadva meg fáj?

Figyelt kérdés
Kérlek nagyon aggódom légyszíves válaszoljatok.

2022. máj. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az még egy darabig érzékeny lesz. Legyél türelmes. Jobbulást kívánok.
2022. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugrásból ráestem és kifordult a bokám, fél évig kb nem tudtam belsővel passzolni mert annyira fájt:D Tehát igen, sérült rész még érzékeny lesz
2022. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kb. Mennyi idő még normálisan rendbe jövök. Kézilabdázom, jó lenne hamarabb vissza menni. Szükségük van rám. Tipp /trükk a hamarabbi gyógyuláshoz?
2022. máj. 26. 14:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és az is normális, ha fáj a bokám alatti rész? Az mitől lehet? Úgy érzem mintha a csont fájna benne. A túl sok járkálástól lehet?
2022. máj. 26. 14:12
 5/6 Cubina válasza:

Én visszamennék a dokihoz a helyedben egy röntgenre.

Ártani nem fog.

Szerintem nem normális a dagadás és a fájdalom a gipsz levétele után. Akkor sem normális, ha esetleg megszokta a gipszet a láb és nélküle nehezebb/bizonytalanabb a menés. Ha a gipsz nem segített, akkor meg kell nézetni.

2022. máj. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 már nem dagadt a lábam, és kiderult, hogy még az inak húzódnak. Reggelente nincs dagadas, estére viszont bedagad, de nem annyira mint volt, szerinted még mindig menjek dokihoz?
2022. máj. 28. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!