Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok ehhez a tippmixhez?

Mit szóltok ehhez a tippmixhez?

Figyelt kérdés

3as kötesben fogadtam:


1. Comore szigetek - Botswana (costafa cup)


(Kétesély: Comore szigetek vagy Botswana)


2. Olimpija Ljubljana - Differdange (EK selejtező)


(Kétesély: Olimpia Ljubljana vagy döntetlen)


3. Norvégia - Észak-Írország (női eb)


(Kétesély: 1.félidő - Norvégia vagy döntetlen)



Mit gondoltok erről az összeállításról?



2022. júl. 7. 12:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Persze lehet mondani, hogy ezeknek semmi értelme mert alig nyerek vele valamit, viszont az elmúlt időszakban feltettem jó néhány szelvényt és 10 ezer forintos pluszban vagyok.


Én inkább nyerek egyszerre kevés összeget de igyekszem minél biztosabbra összeállítani.


Mondjuk ez a 10es kötés nem volt valami beton stabil mert a Malawi - Szváziföld meccs is a 90+5.percben jött, illetve az Arsenal 2-0-ás hátrányból vágott neki a második félidőnek, illetve a Spanyolország - Finnországon azt raktam, hogy kevesebb gól születik 5,5nél aztán pont 5 gól született.



Szerencsém volt :))


Most a hétvégén szüneteltetem a szerencsejátékozást aztán hétfőn folyt köv...

2022. júl. 8. 22:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont ne hétvégén szüneteltesd, mert akkor jóval nagyobb a kínálat :) Még most is az uborkaszezonban.
2022. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12 Nekem ez csak hobbi :))


Most ami fontos, hogy megigénylem a profitot a bankszámlámra nehogy elverjem :))

2022. júl. 8. 23:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!