Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok ehhez a tippmixhez?

Mit szóltok ehhez a tippmixhez?

Figyelt kérdés

3as kötesben fogadtam:


1. Comore szigetek - Botswana (costafa cup)


(Kétesély: Comore szigetek vagy Botswana)


2. Olimpija Ljubljana - Differdange (EK selejtező)


(Kétesély: Olimpia Ljubljana vagy döntetlen)


3. Norvégia - Észak-Írország (női eb)


(Kétesély: 1.félidő - Norvégia vagy döntetlen)



Mit gondoltok erről az összeállításról?



2022. júl. 7. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jó, nekem tetszik, szerintem bejön
Nekem nem tetszik és szerintem bukó lesz
5 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sorols fel mindegyik csapatból 5-5 játékost aztán visszatérünk rá
2022. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jönni fog, de mennyi az eredő? 1,15? És menyivel raktad, 1 millióval?
2022. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

500 forintot nyerek rajta ha jön, hobbiból csinálom, bőven elég.


Kaparóson se nagyon nyersz többet átlagban.

2022. júl. 7. 12:40
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Én nem ez alapján rakom meg.


Az elsőnél az volt a logika, hogy egyrészt visszakerestem a costafa kupának az első játéknapját és mivel egyik meccs sem lett döntetlen így a döntetlent kiejtettem, másrészt ez az Afrikaiaknak olyan nemes esemény mint nekünk európaiaknak az Európa bajnokság így feltételezem nem a döntetlenre játszanak ezért valaki nyerni fog, a kettő csapat közötti erőbeli különbség pedig nem annyira sok.


A második meccs egy Európai konferencia liga selejtező első köre és tudom, hogy ezeken a selejtezőkön az első körben annyira nem szokták magukat odatenni a csapatok így elég lagymatag meccsre számítok ezért tettem úgy, hogy vagy az esélyesebb nyer (mivel ők játszanak otthon így valószínűleg el szeretnék hazaiban dönteni) vagy pedig döntetlen lesz.


A harmadik meccsnél pedig szintén azt néztem, hogy óriási a különbség a két csapat között, viszont mivel Európa bajnokság így ezek az erőviszonyok lehetnek kiegyenlítettebbek, oda fogja tenni magát mindkét csapat, viszont az első félidőben vagy 1-0 lesz Norvégiának vagy 0-0ás döntetlen lesz, esetleg még 1-1 ami szóba jöhet.

2022. júl. 7. 12:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha egy három meccses fogadáson összesen 500ft-od jönne nyereményként, akkor teljesen felesleges róla beszélni.


- Ennyire kis téttel nem tudsz komolyan fogadni. Persze ne fogadj annyira naggyal, hogy fájjon az elvesztése, meg kell találni az arany középutat. Ebből 2 péksütit tudsz venni a lidl-ben, nem gyakorikérdéseken kell kitárgyalni főleg nem miután megfogadtad.


- Ha neked ez nagy tét ahhoz hogy komolyan számítson, akkor ne tippmixelj hanem túlórázz.

2022. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Fogadhatnék 10es kötésben is akár csak 500 forinttal ilyen 1,50-2,00ás szorzókkal is de az fixen elvinné a pénzt, így meg legalább nagy az esély, hogy nem megy el.


5000 forint tőkém van erre amit feltettem a tippmixprora, már tegnap nyertem plusz 1100 forintot, én ezt feljegyzem magamnak és ha tegyük fel innentől kezdve semmit nem nyerek akkor csak addig játszok amíg az egyenlegem 1100 forinton nem áll. Ott megállok és a pénzt felutalom kártyára és befejeztem a sportfogadást.

2022. júl. 7. 13:14
 7/13 A kérdező kommentje:

Na sikerült megnyernem végül.


Mai napra egy 10es kötést dobtam össze.


[link]

[link]


Ez már nagyobb eséllyel bukó lesz viszont nagyobb a nyeremény ha bejön.

2022. júl. 8. 06:15
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Katasztrófa. A kétesélynek azért van értelme, hogy ha az egyik csapat győzelmét város, de kicsit biztosabbra akarsz fogadni, akkor 1X vagy X2-ben megteheted. Az 12 fogadásnak semmi értelme, lutri az egész.
2022. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Ripi magyarhangja ott vagy minden sportfogadós kérdésnél,igaz?
2022. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megnyertem.


Bejött mind a 10 tippem :))

2022. júl. 8. 22:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!