Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek az FC...

Mi a véleményetek az FC Barcelona jelenlegi helyzetéről, illetve a nyári átigazolásokról? Jó irányba tart a csapat? Xavi munkája beérni látszik?

Figyelt kérdés
Mire lehet képes a 2022/23as szezonban a csapat?

2022. júl. 19. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

"Xavi munkája beérni látszik?"

Tekintettel arra, hogy pl Koemann-hoz képest Xavi szinte korlátlanul költekezhet, maga a kérdés szerintem nem értelmezhető. A játék képze meg úgyis szezon közben látszik majd, erre most nem lehet mit írni.


"Jó irányba tart a csapat?"

Szerintem nem. Amikor nem volt pénz, hirtelen sikerült tök sok fiatalnak lehetőséget adni, akik be is váltak. Most, hogy "van" pénz (államadósság mellett), egyből jönnek a random igazolások.

34 éves csatárért ennyit kicsengetni, miközben elől amúgy is van mélység egyszerűen irracionális. Folyamatos pénzügyi gondok, regisztrációs problémák mellett szintén totál hülyeség a PL-ből igazolni valakit, akinek kb megfelezhetnéd a piaci értékét, ha akármelyik másik bajnokságban játszana. Mindemellett erkölcsileg is erős, hogy saját játékosoknak tartoznak, de igazolgatásra jut pénz.


Az egész csapattal kapcsolatban az az érzésem, hogy teljsen identitását vesztett lett.

2022. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régóta nagy fan vagyok, vegyes érzéseim vannak az igazolásokkal kapcsolatban. Szerintem hiba volt Lewa megvétele. Nagyszerű játékos, de már idős és bőven sok csatár van a csapatba. A csőd szélén állnak, mégis veszik a játékosokat, regisztrálni tudják majd őket? Aztán miből fizetik a hetibérüket?


Xavi bizonyította, hogy nagyszerű edző, nem kételkedek abba, hogy képesek lesznek sikereket elérni. Viszont anyagilag határozottan rossz irányba haladnak.

2022. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Xavi bizonyította, hogy nagyszerű edző, nem kételkedek abba, hogy képesek lesznek sikereket elérni."


1es vagyok

Ezt úgy konkrétan ki tudnád fejteni érvekkel, számokkal?

2022. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Középmezőnyből feltornázták a 2. helyre a csapatot
2022. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért vannak nagyon tehetséges fiatalok. Pedri,Gavi,Fati akikben hatalmas potenciál van. A kapus poszt is rendben van szerintem. Ezen kívül ha Dembele komolyan veszi akkor Levandovszkival szerintem félelmetes duót alkothatnak.
2022. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Btw Xavi statisztikailag a legrosszabb nyeresi rataval rendelkezo edzo a barcelona padjan az elmult sok evbol.
2022. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!