Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikortól indul a jegyértékesít...

Mikortól indul a jegyértékesítés a 2022.09.03.-ai Fradi-Újpest mérkőzésre?

Figyelt kérdés

Párom nagy Fradi rajongó és szeretném meglepni jegyekkel a születésnapjára, viszont, ahogy gondolhatjátok fogalmam nincs, hogy mikortól kéne számítani a jegyértékesítésre. Szokott lenni egy bizonyos időtartam (pl 2 hét) a meccs és a jegyárusítás között? Vagy milyen platformon tudnám ezt figyelni a honlapon kívül (hogy akár értesítést is kapjak?) ?

A válaszokat előre is köszönöm!!



2022. aug. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikortól értékesítik, de a Fradi, Újpest vagy az MLSZ hivatalos honlapján biztos van/lesz erről információ.
2022. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Újpesten lesz a meccs, nem a Groupamában. Újpest ellen idegenbe a Fradi szektorba nagyon nehéz jegyhez jutni, mert a szurkolói csoportok a jegyek 90%-át egyből megveszik, a maradék pedig eloszlik a többiek között amire mindig óriási a kereslet.

Van egyébként szurkolói kártyája a párodnak? Ez fontos mert pl. Fradi hazai meccsre anélkül nem is lehet jegyet vásárolni. Ha meg nincs akkor te nem tudod sajnos csak úgy meglepni, mert csak ő tud személyesen csináltatni...(eléggé túl van bonyolítva a rendszer)

Egyébként ahogy az első is írta, a Fradi, Újpest és MLSZ honlapján tutira lesz információ róla, azt folyamatosan olvasd. Szerintem egyébként Újpestre még a semleges szektorba (ha lesz ilyen egyáltalán) is kell szurkolói kártya (Fradis nem hiszem hogy jó), mert tutira kiemelt kockázatú meccsnek fogják besorolni...

2022. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet el is fogják halasztani ha a Fradinak valami európai kupameccse lesz még akkor.
2022. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!