Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Fradi megveri...

Szerintetek a Fradi megveri ma a Shamrock Rovers-t? Vagy döntetlenre kihozza?

Figyelt kérdés

Baku eléggé megszivatta őket. A Baku támadásban és taktikában jobb volt szerintem. Csehek ellen tegnap is intenzíven védekeztek.


De én a Fradira tennék így is.


Vélemények? Tévedek?


Egyébként megraknám még hozzá a Fehérvárt és a 1.FC Kölnt, német győzelemre.


Mit gondoltok?


Én a Fradiban vagyok bizonytalan, mert mosstanában bízonyít is, meg mégsem.

De magyar szinten szerintem egyértelműen jól teljesít mostanában.



2022. aug. 18. 01:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik meccsre sem mernék biztosat rakni. Fradi is eléggé szenved nemzetközi szinten, elég megnézni a Tobol elleni 0-0-t vagy a Slovan ellen itthoni 1-2-s vereséget.
2022. aug. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem raknék a Fradira most. Valószínűleg behúzza, de az 1.4es szorzó borzalmas value szerintem. Egyszerűen nincs ebben a fogadásban érték. Túl alacsony a szorzó ahhoz képest, ahol reális van a 2 csapat. Egy 1.7 - 1.8 körül kezdenék gondolkozni rajta.



Gondoljunk kicsit bele

Tobol elleni 0:0, Slovan elleni hazai pályás vereség, A Qarabag meg lefocizta őket. Ezek közül a Qarabag erősebb csapat az igaz, de papíron ott sem volt előzetesen ekkora a különbség. Aki meg BL/EL-be akar jutni, annak egy Tobolt oda-vissza kellene tudnia elrakni.

2022. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mondtok valamit.


Azért lehet, megrakom mindkettőt magyar vereségre inkább.


Bár 1-2 helyen olvaom, hogy a fradi nyer... tippmix oldalán is 71% vn rá. Vagy 72%.

2022. aug. 18. 10:41
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg nagyon kezdő lehetsz.


"Én a Fradiban vagyok bizonytalan, mert mosstanában bízonyít is, meg mégsem."


Akkor mi az isten nyiláért akarsz rá fogadni?

2022. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Most akkor mire akarsz fogadni?

xd

2022. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Simán nyerni fog a Fradi, az ír bajnokság félprofi kategória.
2022. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A Shamrock Rovers kellemetlen brit típusú futballt játszik valószínűleg, a Fradi meg nem egy ász csapat. A Shamrock keményen fog védekezni valószínűleg, szerintem sok szabálytalanság lesz és megpróbálnak majd kontrázni. Én erre tippelek. A Fradinál nem tudom mi a kezdő, nem néztem, de ha Marquinhos nem játszik, akkor az a minimálisan ötletes támadójáték se lesz, amivel esetleg lehetne bontani egy tömör védelmet. A Csercseszov-féle mesterterv megint az lesz, hogy rohangálnak fel a labdával, majd vagy elakadnak az első komolyabb védőben vagy jön egy béna ívelés amit majd az agresszíven védekező írek kifejelnek.

Szerintem a Fradi nem fog tudni gólt rúgni, nagy valószínűséggel 0-0 lesz véleményem szerint, arra nagyon kicsi esélyt látok, hogy esetleg nyer a Shamrock, de akkor is szerintem egy kontrából vagy pontrúgásból lesz. Dibusz kifejezetten gyenge a szabadrúgásoknál a bajnokságban is és a selejtezőkörökben a Slovantól és a Qarabagtól is pontrúgásból kapott gólt. Továbbá a Fradi néha a félpályán elveszített labdák után "bealszik" mostanában és ilyenkor lendületből már nem egyszer kaptak gólt, kaptak így találatot a Toboltól, a Slovantól, a Qarabagtól is. Benne lehet, hogy 1-0 lesz a Shamrocknak, de én inkább egy 0-0 végeredményt érzek ebben. Mentálisan se lehetnek teljesen a csúcson, mert ugyan megverték a Vidit nagyon, de azért a tüske biztos ott van, hogy lecsúsztak a BL-ről.

Persze lehet hogy semmi sem így lesz és majd lőnek 3 gólt, benne van a szerencsefaktor is.

2022. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Igazából mindd építő, utolsó pláne.


Igen, kezdő vagyok. De a tegnapi azeri döntetlent megsaccoltam, meg még 2 csapatot. Bár a Benefica szerintem adta magát.


Fradival kapcsolatban őszintén fogalmam nincs. A Slovan,az azeriek, a visszavágó.

Tudja a franc mi lesz itt.

Bár érdekes a tippmix 72%ra teszi, hogy nyernek. Statisztika tudom... nem lehet megbízni benne.


Fogalmam nincs a Fradiról.

És igen, így látm, hol megy nekik, hol nem.


De szerintem székesfehérvárt verik.

2022. aug. 18. 13:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Na kíváncsi leszek hogy sül el a meccs.
2022. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1-1
2022. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!