Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megismétlődik a 8:2 Bayern-Bar...

Nagybikatok kérdése:

Megismétlődik a 8:2 Bayern-Barca? Lewa nélkül is tud annyit nyújtani a Barcelona?

Figyelt kérdés
Szerintem ha 8 nem is, de 6-ot kapnak. Szerintetek?

2022. szept. 12. 12:27
1 2 3
 11/30 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A németek úgy láttam nagyon szeretnék, de ez egy elég hiú ábránd a jelenlegi helyzetükben.
2022. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Ezek mind fixált meccsek, Bayern is meg a Barca is olyan hogy erős ellenfeleket hülyére vernek, aztán ikszelnek vagy kikapnak valami kecskepásztor csapattól. Évek óta ez megy. Lehet szép 0-0 lesz a mai meccs.

Amúgy Messi mit keres a kulcsszavak közt? Ő a PSG-ben van jelenleg.

2022. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Levanfoski nagyon nagy szégyen volt.


Hiába a sztárigazolasok, 3%-al lett erősebb a barca.


Egy nagyobb csapat elenn semmi. Ilyen kis nevenincs csapatok ellen gurítanak párat. De egy komoly csapat megfogja őket.



[link]

2022. szept. 14. 09:20
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol a 6-8 gól amit kaptak?
2022. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hol a 2 gól amit lőttek? Lesz még 1 mérkőzés.... [link]
2022. szept. 14. 10:44
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

A privátodra reagálok kérdező, nem vagyok divatdrukker, 10 éves korom óta vagyok (kb) Barca drukker. AZ azóta eltelt időben jóban rosszban nekik szurkoltam. És azért mert nyert a Bayern, ugyanúgy nekik fogok drukkolni. Amúgy az első félidő a Barcáé volt, lőhettek volna 2 gólt, csak nem sikerült kihasználni a lehetőségeket. Volt egy meg nem adott tizenegyes, és egy kapufa. Nem volt itt fenomenális győzelem. Szóval a Barca méltó ellenfele volt a Bayernnek, ha a játékot nézzük, a Barca meg erősebb lett a 8-2 óta, ez a meccs is ezt mutatja.


Bayern drukkerként inkább örülj a szerencsének, hogy Lewa kihagyta a ziccerét, a tizit nem fújták be és hogy kapufát kaptatok gól helyett. ;)


Nem volt ez olyan meggyőző, mint a végeredmény (Bayern szemszögből)

2022. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Be kell lőni...
2022. szept. 14. 11:23
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Be kell lőni, de nem minden helyzetből lesz gól. Ettől függetlenül a Bayern nem focizott fölényesen, még ha jól emlékszem kevesebb helyzetük is volt, mint a Barcának! Ha nézted a meccset, láthattad az első félidőben a Barca fölényt, a meg nem adott tizenegyest is visszajátszották és a kapufát is láthattad. A Barca brutálisan jobb volt, mint a múltkori 3-0 alatt. Szóval amit írsz, hogy 3% al lett jobb a barca és hogy Lewa egy fos, az NEM IGAZ! Nézted te egyáltalán a meccset? Ha nézted, akkor te is láttad az első félidőben a Barca fölényt nem? Amúgy nem 1 meccsen dől el, hogy egy játékos jó vagy sem, a bajnokságban eddig nagyon jó volt, az előző BL meccsen is, és remélem, hogy az ezutáni mérkőzéseken is jó lesz (mármint Lewa, de a csapat is).
2022. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek TikTok linket küldesz privátban?
2022. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
2022. szept. 14. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!