Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Gyavan elfutottam volna?

Gyavan elfutottam volna?

Figyelt kérdés
Voltam egy Amerikai foci csapatban 1 honapot. Azonban, minden megváltozott amikor egy penteki edzest kihagytam, es elkezdtek rondan beszelni velem. En ugy voltam vele hogy velem nem fognak igy beszelni, igy leleptem. Most masik csapatot neztem. De belegondoltam, hiba volt? Gyavan elfutottam?

2022. szept. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Gyáva voltál. Menj vissza és verd ki a szart belőlük. Vagy gyáva maradsz!
2022. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok balhezni senkivel. Egyszeruen szarul esett, hogy mar az elejen. Ertem hogy a kezdoket szivatni kell, de ez nekem sok volt ilyen gyorsan
2022. szept. 13. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen a futás, de hasznos.
2022. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Remélem, az új csapatban jól fogod érezni magad és a többiek is normálisak lesznek. Sok sikert!
2022. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sportnak sz a lényege, hogy élvezd. Ha csapattársak köcsögök akkor mi a garancia, hogy ez megváltozott volna idővel? Szerintem jól tetted, sok sikert az új csapathoz
2022. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted elég bunkó banda lehet, ha csak egy ilyen kis dolog miatt már csesztetnek.
2022. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!