Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen hogy van ez a...

Tippmixen hogy van ez a minimum 3-as kötés az NB1-ben?

Figyelt kérdés
Tippmix segéd is kiírta és a lottózóban az eladó is mondta, hogyha magyar meccsre rakok, akkor minimum 3-as kötés (vagy esemény, nem tudom) kell. De ezt hogy kell értelmezni? 3 meccset raktam, abból egy volt magyar, de mivel nem vágtam a dolgot így inkább kivetettem belőle. Valaki segítene? Köszönöm előre is.

2022. szept. 17. 13:53
 1/5 Hellmano ***** válasza:
90%
Annyi a lényege, ahol látod a kiírást a meccsnél, hogy minimum 3-at kell raknod, hogy megjátszhasd, akkor biza kell melléraknod, még 2 meccset, de ha többet raksz az is jó. Ha nagyon csak arra a meccsre akarnál tenni, akkor válassz mellé 2 olyan meccset, ami 1.01-es odds-ot ad, tehát mintha rá se raktad volna, de legalább megvan a másik 2 meccs a meccsed mellé, ha nagyon akarsz rá fogadni. Egyébként nem ajánlom a 1.01-et, mert semmit nem fizet, de elmehet rajta a mix, mert sokszor előfordul. A magyar meccseknél és alsóbb kategóriás meccseknél van általában, hogy minimum 3-at kell rá rakni a sok bunda miatt.
2022. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja így már érthető. Nagyon köszi a válaszodat!
2022. szept. 18. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt, német amatőrre meg mindenféle noname afrikai országokra lehet singleben fogadni, ahol aztán biztos hogy nem csalnak... de NB2-re csak kötésben, NB3 már nincs is :D
2022. szept. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet a sok bunda miatt :D
2022. szept. 20. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

odds 1,03 Barcelona nyerőre, kellett a 3. tét,

el is bukott,

a kettő nagy odds persze bejött volna.

2023. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!