Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szívesebben nézek külföldi...

Szívesebben nézek külföldi focit, mert a magyar foci nem érdekel, akkor én most hazaáruló vagyok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem, az eddigi impotens kormányok a hazaárulók-tisztelet a nagyon kevés kivételnek- akik idáig züllesztették az országot és vele együtt a futballt is.
2022. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Haaat ez elég szomoru. Azert ha lehet ezt ne hangoztasd nagyon mert ez sok embernek nagyon nem tetszik. A Magyar foci pedig egyre jobb
2022. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nehogy már kötelező legyen nekem a magyar focit nézni, csak azért mert ideszülettem.
2022. szept. 23. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kötelezö nem azt mondtam. Csak azt hogy ne hangoztasd mert ez sok embernek nem szimpatikus
2022. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Magyar focival embereket kínoznak ugandában. Természetes hogy épeszű ember nem nézi.
2022. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A labdarúgással mindig nagyon lehetett hergelni az egyszerű embereket, elég csak most beleolvasni pár fórumba. Ha jobban tetszik az albán vagy a kamcsatkai foci, nézd azt.
2022. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez azért elég hülye kérdés 🤣 ez olyan dolog minthogyha nem magyar gyártású ruhát hordok akkor hazaáruló vagyok-e...

Nem vagy az, a magyar foci siralmas akárki akármit is mond semmi nevesebb és nagyobb eredmények nem voltak benne évek óta. Mi a vizisportokban jeleskedünk.

2022. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a vizisportokban jeleskedünk.


Ami eléggé lenyűgöző, főleg azért is mert egy lovas nomád népből lettünk azok akik vagyunk, és még tengerpartunk sincs :)

2022. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!