Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha nem Magyarországnak hajrázo...

Ha nem Magyarországnak hajrázok, hanem például a franciáknak, akkor én tényleg hazaáruló vagyok? Te mindig a magyaroknak hajrázol? Miért?

Figyelt kérdés
Én például szeretem a franciákat IS, és így őket is megtisztelem. De mivel szerdán a magyarok a németek ellen lesznek, ezért most a magyaroknak hajrázok, mert a németeket nem csípem. Ti hogy vagytok ezzel? Ráadásul én Vajdaságban születtem és élek, így magamat nem tartanám full magyarnak. Csak vajdasági magyarnak. Remélem érthető. A támadásokra felkészültem, már megszoktam.
2021. jún. 20. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A hazaárulás egy nemzetbiztonságot veszélyeztető bűncselekmény, semmi köze ahhoz, hogy kinek szurkolsz. Engem nem érdekel a foci.
2021. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató :) nos, én nem vagyok veszélyes senkire. Afrikát is szeretem, meg New Yorkot. zöldecske like.
2021. jún. 20. 20:01
 3/12 anonim válasza:
36%
Azért kicsit morbid vajdaságiként franciákkal szimpatizálni. Elég csak a háborús bűneikre gondolni amiket ellenetek elkövettek.
2021. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudod, senki sem tökéletes. Most, akkor ha vajdasági vagyok, akkor ne szeressem Párizst, New York-ot, Olaszt, Franciákat, Madagaszkárt, csak mert rossz dolgokat műveltek másokkal? Sajnálom, hogy így történt, de attól még szeretem a franciákat. Sajnos az őseink ilyen buták voltak, hogy így viselkedtek.
2021. jún. 20. 20:18
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Én a franciákra raktam. Meg is büntetett a Jóistenke, elbuktam a lóvét!


egy hazaáruló renegát

2021. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Snapette ***** válasza:
69%

3-as, azt akarod mondani, hogy a francia válogatott tele van háborús bűnösökkel?

Micsoda baromság, már bocsánat.

Akik fociznak itt a bajnokságban, egyikük sem volt életben a második világháborúban, jó eséllyel a papájuk sem, ahogy mi sem, mi közük bármiféle régmúlt háborús történetekhez? Ez egy sport, ami én nem azért nézek, hogy nemzeti hisztériáimat éljem ki benne, hanem mert tetszik, és annak drukkolok, akinek akarok, vagy akinek tetszik a játékstílusa. Ettől én nem leszek sem magyarabb, sem kevésbé magyar, mert a magyarságot nem ez határozza meg, s még csak nem is az, hogy mekkora zászlóval mekkora pofám van.

2021. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem a magyarokkal sincs bajom. Csak néha ennek-annak hajrázok. A múltkor az egyik kedvenc országomnak hajráztam, a franciáknak. De most szerdán a magyaroknak hajrázok, mert Németországot nem tartom menőnek, míg MO-t igen. Szóval, néha annak, néha ennek is. Sós lángos az nagyon finom =)
2021. jún. 20. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagy hazaáruló, csak simán bolond.
2021. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmondanád, hogy miért? ^^ ment a piros lap neked! De a hasznos válaszoknak pedig a zöld lap =)
2021. jún. 21. 10:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert sós lángos csak tejföl,fokhagymával finom=)
2021. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!