Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki a saját népe ellen szurkol...

Aki a saját népe ellen szurkol az mit érezhet?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már olyan írásokat hogy Magyar ember az ellenfélnek szurkol, most is volt valaki aki Olaszoknak szurkol Magyarként, az ilyen ember mégis mit érezhet? Bem szégyelli magát az ilyen?

2022. szept. 26. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

A sportolók nem a népük érdekében érnek el sikereket hanem a saját zsebük érdekében.

Nekem semmi előnnyel vagy hátránnyal nem jár, hogy piros-fehér-zöldbe öltözött emberek aranyérmet nyernek, vagy gólt rúgnak más színűbe öltözöttek elleni versenyben. Annyi hátrány maximum ér, hogy az adóforintjaimból fizetik utána a járadékát…

2022. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
Tőlük kell megkérdezni.
2022. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es ott a pont ! Pontosan így gondolom én is.
2022. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
90%

Én is ilyen vagyok, bár én inkább fricskából, nem mintha bármennyire is érdekelne a foci. Egyrészt, ha már elrejtetted a hashtagek között a baloldalt, én is politikához nyúlok. Épeszű embernek szemet fog szúrni, hogy mekkora mennyiségű pénzt öl a kormányunk a fociba, ehhez nem kell baloldalinak lenni. Legfeljebb a kormánypártiak efelett szemet hunynak, főleg, ha szeretik a focit. Ezzel csak az a probléma, hogy a magyar csapat minőségét tekintve ez kidobott pénz az ablakon. Ezt az mutatja a legjobban, hogy a tavalyi EB-n arra verték magukat az ultrák, hogy döntetlent játszottunk valakik ellen, ami szerintem nevetséges.

Én egész általános suliban kaptam a szart, hogy fiú létemre miért nem érdekel a foci, miért nem vagyok képben soha. Általában ha valami rá van erőltetve az emberre, az belőle sem vált ki túl nagy érdeklődést, egyből kellemetlen érzések kötődnek hozzá. Nagyon jó példa erre a kötelező olvasmány, mint jelenség.

Ráadásul én ezt a nemzettudatot sem értem nagyon, hogy miért kéne valakiknek szurkolnom, csak mert egy olyan zászló színeiben játszanak, ami tőlem teljesen távol álló értékeket szimbolizál napjainkra. Ha egyszer majd elkezd érdekelni 22 ember rugdalózása, akkor olyan csapatnak fogok drukkolni, amelyről nem a lopás és a korrupció jut eszembe (és ezt nem a focistákra, mint személyekre értem).

Egyébként meg:

Egyrészt akik Tippmixeznek, nyilván annak drukkolnak, akire fogadtak, márpedig legtöbb esetben a gazdagsághoz az vezet, ha a magyarok ellen fogad az ember... :)))

Másrészt sokan szerintem azért fohászkodnak, hogy veszítsenek a magyarok továbbra is, hátha királyurunk egyszer csak ráébred, hogy erre a csapatra kár pénzt költeni.

2022. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Itt a probléma, hogy úgy formálsz véleményt, hogy nem értesz a focihoz. Az a sok pénz, az nem a válogatottnak megy. Ezek a játékosok nagyrészt külföldi klubbokban játszanak, nem a te adódból tartják el őket. Szerinted magasabb lenne a fizetésed, ha Orbán nem szeretné a focit?

2022. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

14-es vagyok.

Habár nem hiszem el, hogy ne pénzelné Orbán a válogatottat, azt belátom, hogy a fizetésem nem lenne sokkal magasabb, mert az ország a foci nélkül is elég trágya helyzetben van. Viszont ha Orbán nem szeretné a focit, nem lenne ennyi stadion. Tudom, hogy ez elcsépelt duma, de az a pénz, amit a stadionok felépítésére áldozott, sok intézményben fért volna el. Akár oktatásról, akár egészségügyről beszélünk...

2022. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És erről a válogatott játékosai miért is tehetnek? Egyébként meg nem, nem a stadionok miatt van romokban az oktatás és az egészségügy, hanem az idióta kormány miatt. Ha nem lenne stadion, az a pénz akkor sem az egészségügy fejlesztésbe ment volna, hanem a csókosok zsebébe.
2022. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!