Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadók! Mi az amire...

Sportfogadók! Mi az amire tippeljek? Egyszerűen olyan eredmények, kimenetelek születnek, hogy elképesztő.

Figyelt kérdés

Egyszerűen már semmi olyan esemény nincs, amik jönnének, legalábbis amivel pozitív hozamba lehet kerülni.


Marseille - Ajaccio: Marseille győzelem. Végeredmény: 1-2. Az eddig egyetlen döntetlent elérő, a többi meccsein kikapó Ajaccio megveri az eddig, a bajnokságban veretlen (Jó a BL-ben rosszul szerepelnek, de az más) Marseillet-t, ráadásul idegenben.


Brighton - Tottenham: Megfigyelve a Brighton eddigi teljesítményét, főleg legutóbb a Liverpoolnak is simán berámoltak 3 gólt, gondoltam a mindkét csapat szerez gólt jó tipp lehet. Hát persze, hogy ilyenkor lehozza az erősebbnek mondott csapat kapott nélkül a meccset.


FC Bruges- Westerlo: FC Bruges bomba formában menetel a BL-ben, olyan csapatok vernek el, hogy senki nem gondolta volna, hogy nem ők lesznek a biztos kiesők a csoportból a sorsoláskor. Erre, mikor épp ezt a postot írom, már 2-0-ra vezet idegenben a Westerlo. Visszamentem az eredményekben és legutóbb bajnoki meccsen, egészen 1999-ig kellett visszamennem, hogy Westerlo győzelmet találjak, akár egyik játszott otthon, akár a másik. Úgy gondoltam most is meglehet, hát, persze, hogy ismét egy bukó tipp..


Dortmund - Bayern München: Oké, a legnagyobb német rangadó, ez az a kategória, ami bármi lehet (lásd legutóbb a West Ham - Tottenham, hiába, hogy a West Ham akkor gyengélkedett, de még is csak egy derbi így X lett, ezeket alapba kerülni szoktam tippelésnél, de most kivételt tettem a Bayern meccsen), azért mert a statisztika azt mutatta. Legutóbb bajnoki meccsen 2018-ban verte meg a Dortmund a legfőbb riválisát, most persze, hogy nem ez az eredmény jött.


A mai nap számomra legnagyobb meglepetése:

Bochum - Frankfurt: Nem is mertem tenni a Frankfurta, azt tettem, hogy a Frankfurt szerez legalább egy gólt. Megnézve a Bochum eddigi teljesítményét a bajnokságban, meg hétköznap is döntetlent értek el egy Spurs ellen, ami elég jó eredménynek bizonyul számukra.A Bochum ezen meccs előtt egyetlen egy döntetlent ért el a szezonban, minden más meccsen vereséget szenvedtek. Egy alsóbb osztályú csapatot sikerült legyőzniük a kupában és ennyi. Most meg sima 3-at vernek egy jóval magasabban jegyzett, jobb teljesítményt nyújtó gárda ellen...


A Leverkusen - Schalke meccset direkt nem írom ide, mert ott is úgy gondoltam, hogy a Schalke lőni fog legalább egy gólt, annyira szét volt esve utóbbi időkben a Leverkusen. Csak ott elsiklottam felette, hogy az edzőt kirúgták.


Jó, jött pár papírforma eredmény is: Chelsea nyert, de mivel új még az edző, nem mertem a győzelmükre fogadni, hiába a Milan elleni jó teljesítmény. A Chelsea számomra pont az a csapat, mint a United. Hiába, hogy van 1 vagy 2 jó meccsük, utána szokott jönni mindig az, hogy jön megint a rossz széria és majd kifognak kapni simán egy kiesés ellen küzdő csapattól...satöbbi.

Vagy az Atletico Madrid, ahol mindig benne van a rizikó, hogy X lesz az antifocijukkal.


Vagy a BL meccsek is, legutóbb az Inter - Barca. Az Inter gyengélkedett a bajnokságban, a Barca hozta a meccseit, mondom egy Barcelona gól csak beakad... Hát persze, hogy nem.


Talán akikre merek fogadni ez a Manchester City, illetve a Real Madrid.


Amikor elkezdtem játszani, olyan 2011 körül, akkor érdekes jöttek a szelvények, nem győztem kiváltani őket (akkor még papír alapon játszottam), most meg minden kuka.


Mi lehet vajon a nyerő taktika? Hogyan elemezzek ki jobban meccseket?



2022. okt. 8. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Én most csak a Bayern-Dortmundot tettem meg 2-1re. Sajna elment, de én úgy vagyok vele, hogy ettől szép a sport, hogy gyakran kiszámíthatatlan a végeredmény
2022. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, meccsnézés szempontjából jó, semmi panaszom nincs sok jó meccsre, mert van bőven belőle. Eddig a Premier League volt a kedvencem, de már az is csak onnan izgalmas, hogy ki lesz a 2-3-4. helyeken, mert a Cityt nem igen állítja meg senki idén, főleg, hogy leigazolták Haalandot. A Liverpool lufi kipukkadni látszik, csapágyasra hajtott kezdőcsapat, nincs minőségi kispad. Talán az Arsenal a pozitívum. Ők okosan igazoltak, jól a képére formálta az edző a csapatot. Chelsea, United állandóan hullámzó teljesítményt nyújtanak.. stb
2022. okt. 8. 23:11
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Marseille, Bruges, Frankfurt, ezeket azért kellett volna kihagyni (vagy ellenük fogadni), mert mind a BL-ben is játszanak és ott továbbjutási esélyeik vannak. A VB miatt pedig most besűrítették a nemzetközi kupákat, és előző kedd-szerdán és jövő hét kedd-szerdán is játszanak. A bajnokságban egy vereség jobban belefér nekik, pihentetnek, rotálnak, az ellenfél meg pl. az Ajaccio és a Bochum a kiesés ellen küzd, az életéért...
2022. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Tudom neked javasolni a 1,5 gól felett opciót. Nem ad rá nagy oddsot és ehhez is kell egy kis háttértudás, de alapvetően nagyon nehéz mellényúlni vele. A gólgazdagabb bajnokságok pl holland, belga, osztrák, norvég (akár másodosztály is ezekből) esetén szinte fix tipp. Türelmesebbnek kell lenni, nem fogsz vele nagyot szakítani, nagy téttel duplázni vagy kis téttel építkezni nagyon jó taktika. Ezeket a mindkét csapat gól fogadásokat, pláne a kimenetelre fogadást engedd el.
2022. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Ma lesz Fradi
2022. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Azaz kocsogok,bukjatok csak minel tobbet egyutt😂😂😂😂😂
2022. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bferike ***** válasza:
38%
Az "asztallal kell játszani" az általában be szokott jönni. Persze mindig van, ami kilóg a "trendből", de azt meg ki kell szűrni!
2022. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ha véletlenszerűen rakod meg a tippeket, akkor hosszútávon biztos, hogy veszteséges leszel. Ha veszünk egy 2,5 fölé/alá fogadási lehetőséget, akkor a szorzók 1,90-1,90 vagy néhány bukinál 1,95-1,95, miközben a valószínűsége 50% (2 kimenetel: több v. kevesebb), ami 2-es szorzó. A 2,00-1,95=0,05 a fogadóiroda profitja/marginja.


Akkor tudsz nyereséges lenni, ha olyan fogadásokat tudsz megtenni, ahol az ajánlott odds magasabb, mint a valós valószínűség. Ilyen fogadásokat hasonlít és gyűjt össze főleg alacsonyabb ligákból a RebelBetting, én ezt használom.


[link]


Ha kérdésed van keress nyugodtan, szívesen segítek!

2022. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
8# ezt olvasni
2023. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha az újpest ellen fogadsz, az a tuti.
2023. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!