Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék tömeget növelni,...

Hogyan tudnék tömeget növelni, ha állandóan elképesztően levert/fáradt és lusta vagyok?

Figyelt kérdés
53 kg vagyok és nagyon szeretnék végre elkezdeni izmosodni, de olyan szinten fásult vagyok, hogy 30 törzsemelés/fekvőtámasz is nehezemre esik, nemhogy újra elmenni kondizni. Azt érzem, mintha minden energiámat elszívták volna. Korábban néhány hónapig voltam kondizni, de ott is úgy éreztem 2-3 gyakorlat után, hogy minden erőm elszállt. Van valami cucc/szer, ami felpörgeti az embert, legalább annyira, hogy késztetést érezzen a "küzdésre"? Az étkezésemre is amúgy ez a jellemző. Lehet hülyén hangzik, de gyakorlatilag "nincs kitartásom" enni. Pls, segítsetek, hogy ne ilyen gebe legyek egész életemben!

2017. jún. 30. 11:56
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és nyomjad rendesen. Ha én öreg szar rákos betegként is edzek, kemo kezelés mellett is, akkor nehogy már te ne tudj edzeni.
2017. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden fejben dol el. Ha nincs erod, idod, kedved csinalni, akkor nem akarod elegge.
2017. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cortez tényleg kemo mellett is edzel?:O Válaszolónak pedig, nyomás edzeni aztán nyomás a konyhába! Létezik edzés előtti pörgető de szerintem ne erre költs első körbe.
2017. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Kevesebbet, de edzek. Nem hagyom el magam. :)
2017. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas tiszteletem!!! Szabad tudni pontosan mi a betegség neve?
2017. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akiknek ez nem hobbi, hanem életstílus azok edzenek amíg bírnak :)
2017. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Hasnyálmirigy daganat.
2017. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán pörgetőben kellene gondolkodni, hanem megtalálni az életmódodban a hibát (plusz elszántság, akaraterő, az sem árt). Ha nem is eszel eleget, akkor könnyen el tudom képzelni, hogy a táplálkozásod is ludas abban, hogy nincs erőd. Pihenni is rendesen kell... Nem vagyunk egyformák, van, aki sosem olyan extrém energikus, mint a másik ember, de hogy ne tudj bírj lenyomni egy edzést, az azért aggasztó. Lehet, hogy valami tápanyag hiányzik, egyél jobban, kiegészítők...

Enni pedig kell, erre nem tudok mit mondani. Mi az, hogy nincs kitartásod enni? Ha sok a térfogat, egyél töményebbet vagy többször, de valamikor be kell vinned a megfelelő mennyiséget...

2017. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!