Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri az idei...

Szerintetek ki nyeri az idei Bajnokok Ligája kiírást?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A City mostmár Haaland érkezésével erős esélyes lett. Gyakolatilag ha így se sikerül nekik, akkor sehogy.
2022. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Manchester City vagy a Reál Madrid.
2022. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Fradi
2022. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is a Cityt vagy a Realt mondanám. De tekintve, hogy BL-ben ritkán van címvédés így a Cityre tippelnék.


A Chelsea most nem igazán találja magát, a Bayern Lewandowski távozásával nagyon úgy néz ki, hogy fellágyult. A Juve már több szezon óta könnyen megkerülhető tényező lett a BL-ben. Inter, Milan sokat fejlődött de a végső győzelemre nem érettek. A Barcelonának még kell pár év mire esélyes lesz a végső győzelemre, a PSG és a Liverpool előtt pedig mindig akad egy ellenfél a negyeddöntő körül aki túl nagy falatnak bizonyul.

2022. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3Bravó 🍼 !Többieknek köszönöm a válaszát. Manchester City-t én is esélyesnek látom . Sajnos a Barcelona rendesen bukdácsol.
2022. okt. 10. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Aupa Atleti(co) Madrid! Ki, ha nem mi? Mikor, ha nem most? Simeone összekapja a csapatot most már erre a szezonra.
2022. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
en a ManCity-t Haalanddal tartom a legesélyesebbnek most.
2022. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Man City. Egy ilyen gólbiztos csatárral már tényleg sok esély van.


Psgnek nem látok sok esélyt, megint Mbappe hiszti van, széthúzza a csapatot, sok helyzetet megöl, mert önző és nem passzol, hanem ellövi az ígéretes labdát. Nincsenek hozzászokva a komoly ellenfelekhez, mert a bajnokságot mindig kihívás nélkül viszik. Ilyen szempontból is előnyösebb a City, mert mindig versenyhelyzetben vannak.


Real. Egyre jobban öregednek ki a játékosaik. Én nem hinném, hogy megvédik a címet.


Liverpool. Most nagyon nem megy jól nekik, 10.ek a bajnokságunkban, 2.ak a csoportjukban. Én azt mondanák, hogy legjobb esetben is csak negyeddöntőig jutnak el.


Barcelona. Már kezd összeállni a csapat, de komoly veszélyt nem fognak jelenteni

2022. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

FiveThirtyEight szerint Man City 25%, Bayern 20%, akik kiemelkednek.


11-10-9% PSG, Liverpool, Real Madrid


4-4% Napoli, Chelsea.


Többiek 3% vagy az alatt.


Szerintem is ez a 7 csapat, amelyik megnyerheti, a többire nem látok reális esélyt (Spurs, Dortmund, Barca, akik gyakorlatilag kiestek, Inter). Szerintem egy ilyen évben, amikor nincs egyértelmű esélyes (én a Citynek már semmit nem hiszek el), akár egy ilyen formában lévő Napoli vagy Chelsea is nyerhet, Potter elég jó edző.


Amúgy a Liverpool is jó lehet, ha összeszedik magukat tavaszra. Még nem lehet tudni. Én inkább a Liverpool-City-Bayern 3-asban gondolkodnék, évek óta ők a legjobbak játékban.

2022. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A City ha Haalanddal nem húzza be akkor igaza van az #1esnek sehogy se fogja. Mostmár megvan az a csatár akire számíthat a csapat ha ziccerbe kerül. Aguerio is klasszis csatár de akkor még a keret nem olyan volt mint most. :)
2022. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!