Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Barcelona...

Mit gondoltok a Barcelona jelenlegi helyzetéről (pénzügyek, forma, mutatott játék, keret stb.), illetve Xavi munkájáról?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Xavi érkezése vízválasztó volt. Az élő példája annak, hogy lehet sz*rból várat építeni. A Barca a 10. helyen volt a La Ligában, amikor menesztették Koeman-t, és nem volt túl sok ideje Xavinak gatyába rázni a csapatot, mégis feltornázta őket a 2. vagy 3. helyre, nem tudom már. Ez azt hiszem mindent elmond Xavi tehetségéről. Úgy ismeri a csapatot, mint a tenyerét, pláne, hogy olyan játékosok edzője, akikkel korábban ő maga is játszott. Persze vettek új játékosokat is, pl. Lewandowskit és ezzel meg is érkeztünk az anyagi részhez. Nem voltak olcsók az új játékosok, így egy kicsit eladósodott a csapat, bár ez már Xavi érkezése előtt is fenn állt. Ha biztosítani akarják az anyagi hátterüket, mindenképpen tovább kell jutniuk a BL-ben. Emellett persze ott van mèg nekik segítségül a Spotify, ami az új főszponzor lett, és amiről még a stadionjukat is képesek voltak elnevezni. Szóval ők is pénzelik őket rendesen.

Valószínűleg egyenesbe fognak jönni anyagilag is és Xavi stratégiájával a csapat is újra szárnyalni fog.

2022. okt. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

1es te valami elvakult Xavi fanatikus vagy? Vagy mi?


Bárhol elérhető hivatalos statisztikák vannak róla, hogy a Barcában annak az agyon szidott Koemannak jobb győzelmi aránya van, aki nem szórhatott a világ legeladósodottabb csapataként 160 milliókat el nyáron, mint Xavinak. Illetve Valverde is jobb győzelmi aránnyal operált.

Xavival a csapat kiesett eddig mindenhonnét, ahogy a BL-ből is ki fog esni ebben a szezonban.


Ahhoz képest, hogy Xavi egy fél keretet vehetett, szerintem nulla amit ebben a szezonban letett az asztalra, konkrétan egyetlen fontos meccset sem tudott behúzni. (amióta a barca edzője azóta a tavaszi félig tét nélküli el classicon kívül konkrétan nem nyert valódi ellenfél ellen).


A csapat kilátásai borzalmasak, a jövőjüket adták zálogba a jelenlegi, könnyű pénzekért cserébe. Már akkor borzasztó helyzetben lesznek, ha idén nem sikerül a bl csoportból tovább menni, ami kb borítékolható. Tulajdonjogok, tv-s jogdíjak, stadion jogok is már el vannak adva. Innentől már nem tud mit fedezetnek adni a csapat. Ha nem jönnek az eredmények akkor nettó csődöt jelent ( mondjuk egy normális szervezetben 1500 milliós adósság csődnek számítana alapból is na mindegy uefamaffia)


Igazolások: Ostobábbnál ostobább pánik igazolások. Ilyen anyagi helyzet mellett elképesztő luxus a PL-ből brazil szélsőt igazolgatni. Raphinha ha mondjuk a Leeds helyett a Leverkusenben játszik akkor kb 20 gurigáért lett volna hozható. Lewa? Ennyi erővel Suarez miért nem volt jó? Kessié is borzalmasan fontos volt az amúgy is látszám feletti KP poszton. De az, hogy egy épkézláb jobb wing back nincs a csapatban, az nem zavarta a nagy Xavit. Majd Koundé/Sergi Roberto betömik a likat.


Ideje lenne, hogy a barca féle csődcsapatok oda jussanak ahova valóak.

2022. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Éééés befutott az első real drukker.

Hozzátenném, hogy azért Xavinak nem volt annyi ideje, hogy felkészüljenek, nem olyan régóta azért az edzőjük. És bár tényleg egyik kedvencem Xavi, de nem ezért írtam, amit írtam. Csak magamat tudom ismételni. Nézd meg mi történt a tabellán Xavi érkezésekor. A mélyből hozta fel őket. Összeszoknak majd a játékosok és akkor lehet őket fikázni, amikor majd ismét bajnokok lesznek.

2022. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok reál drukker képzeld. Ha valaki a vegytiszta számokkal jön az reál drukker? Ha valakit zavar, hogy egy rommá adósodott csapatot nem ér semmi retorzió az reál drukker?


Gyengébben kedvéért akkor leírom, hogy Xavinak rosszabb a győzelmi aránya mint Koemannak, illetve Valverdének. Pont.

2022. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Nagyot ment tegnap a Csavi féle összevásárolt keret, legközelebb talán kaput találó lövés is lesz egy félgőzzel, tartalékos kiálló csapat ellen hazai pályán
2022. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!