Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg ne hordjak fehér zöld...

Tényleg ne hordjak fehér zöld színű ruhát, csak a fradista ellenesek miatt?

Figyelt kérdés
Vettem egy varsity dzsekit, zöld fehér színűt, és többen is beszóltak nekem a családból hogy jó bátor vagyok hogy felveszem, meg hogy meg fognak verni mert fradista vagyok. Én aki nem is ért a foci, csak néztem hogy mivan. Tényleg ekkora probléma ez? :D

2022. nov. 5. 20:05
 1/4 anonim válasza:
100%

Dehogy probléma. Én sem szeretem a Fradit, de ha meglátok az utcán fehér zöldben egy embert eszembe se jut róla a Fradi:DD. Ez szimpla ruha és ennyi.


Én még nem hallottam ilyet, hogy emiatt megvertek volna valakit. Ennyi erővel ne hordj lila ruhát se mert az meg Újpest. Ne hordj fekete fehér ruhát mert az Real Madrid. stb...

2022. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maximum ne menj benne Romániába.
2022. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ:)
2022. nov. 5. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem dedikált szurkolói ruha, akkor eszembe nem jutna az asszociáció.


Egyébként láttam már kolbászolni Újlest feliratú lila ruhában egy embert a Boráros téren, és még őt is les.zarta a többi járókelő.

2022. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!