Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megverjük ma Luxemburgot?

Megverjük ma Luxemburgot?

Figyelt kérdés

Szerintem szenvedni fogunk.


Luxemburg nem egy erős csapat, nem a támadójátékukon van a hangsúly mint azoknál akikkel eddig játszottunk.


A válogatott jól megtanult kontrázni de most hosszú idő után aktív támadójátékra lesz szükség és ez most egy új játékstílus lesz amit képviselniük kell, ráadásul először Szalai Ádám nélkül.


Azt is figyelembe kell venni, hogy idegenben leszünk és a gyengébb csapat általában mindig komolyabban veszi a meccset mint az erősebb mert nekik ez lehetőség arra, hogy valami nagyot alkossanak.


Viszont a minőség mégis meglesz a csapatunkban és én azt gondolom, hogy végül sikerülni fog egy 1-0-ára nyerni. Labdabirtoklásunk 64% körül lesz de nagyon be fog tömörülni Luxemburg.


Ti mit gondoltok a mai meccsről?



2022. nov. 17. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összes felkészülési mérkőzés szenvedés szokott lenni, gyenge játékkal, elég csak a Ciprus elleni 1-0, vagy Írország elleni 0-0-ra gondolni. A győzelem meg lesz szerintem, de egy gól fog dönteni.
2022. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy minden stimmel amit leírtam annyi különbséggel, hogy Luxemburgra lesz igaz az eredmény.
2022. nov. 17. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Jó meccs vót?
2022. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Láttam már ezerszer jobbat.
2022. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra jó volt, hogy az ember felidegesítse magát rajta.
2022. nov. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!