Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megtörtént az első bundameccs...

Megtörtént az első bundameccs a katari foci VB-n? Az argentinok lőtték az első gólt aztán megfordította Szaúd-Arábia az állást

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam már arról, hogy a katari VB-n csalások várhatók, de bevallom engem is meglepett hogy pont egy argentin meccsen történt mindez!

Inkább arra gondoltam hogy a dél-korai vb-hez hasonlóan a szervező ország csapata (a katari válogatott) fogja megbundázni a saját mérkőzéseit, hogy továbbjusson az elődöntőig.



2022. nov. 22. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Életemben utoljára fogadtam 1x2-re, az biztos. Még jó hogy "csak" 6500 Ft-ot buktam, és nem tettem rá egy százast mint előzetesen gondoltam.

Innentől csak gólszám, tök mindegy ki kivel játszik.

Az argentinok meg innentől remélem a csoportból se jutnak tovább, a "Vb nagy esélyesei" kikapnak a 32 csapat közül a második leggyengébbtől.

2022. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Jajj, borul egy papírforma, aztán már minden egyből bunda.

Ha ennyire nem bírod el a vesztes szelvényt, akkor engedd el a fogadást. :)


#1-es:

Aztán a gólszám nem mehetett volna el, ha 1-0 marad?

Minden fogadásban van bukási kockázat, jó értéket kell fogadni, ha elmegy, akkor tovább kell lépni, aztán hosszútávot nézni. Mindig lesz szerencsefaktor...

2022. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Semmi nem utal ilyesmire.
2022. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Az hát egy nag bunda, egy vicc az egész vb, nálam tegnap az Anglia Irán verte ki a biztosítékot, megraktam hogy Irán 0 vagy 1 gólt szerez, sose lőttek még 2 gólt a 6vb alatt amire kijutottak, selejtezőben is max 1-2 gólt lőttek gyengébb csapatoknak is, aztán hogy hogy nem a 90+13ban rúgattak velük egy büntetőt hogy bukjak
2022. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

#4

Azért nem semmi egó kell hozzá, hogy valaki azt higgye, ennyire körülötte forog a világ :D

2022. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Meglepetések mindig vannak. Így legalább izgalmasabb nézni, hogy tudod, hogy fordulhat.

Személy szerint, ma abbahagytam volna a nézését, ha valami nem változik.

2022. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Meglepetések mindig vannak. Így legalább izgalmasabb nézni, hogy tudod, hogy fordulhat."

Más vb-ken rengeteg meglepetést láttam mégse voltak azok bundagyanúsak.

Meglepetés és meglepetés között van különbség. A dél-koreai vb-n akkora meglepetés volt, hogy a mai napig a legnagyobb botrányként említik a dél-koreai válogatott ottani szereplését.


"Jajj, borul egy papírforma, aztán már minden egyből bunda."

Tele vannak pénzzel az arab országok és bármennyit hajlandók elkölteni a látványsportokra. Ha az argentinokat a Feröer-szigetek veri meg 2-1-re, akkor senki se gyanakodna bundára.


Én már felnőtt ember voltam akkor, amikor a dél-koreai vb meccseit néztem. A mai napig nem felejtem el az olaszok elleni mérkőzésüket. Annál undorítóbb bundát még nem láttam. Ha nem hiszed, olvass utána, egy kis segítség: [link]

2022. nov. 22. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Korea - Olaszország meccsen egyértelmű bírói tévedések voltak, a bíró volt lefizetve.


A mai meccsen nem voltak végeredményt befolyásoló bírói tévedések (sokan az argentínoknak befújt tizenegyest is szigorúnak gondolták...), az argentínok hajtottak, fejsérüléssel a földön fekvő játékosnál is keresték a gólszerzési lehetőséget, illetve volt egy helyzet, ahol a védő a gólvonalról tisztázott. Szerinted, ha le vannak fizetve, hogy kikapjanak, rárúgnak ilyeneket?... :)

2022. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MDaniel98 ***** válasza:
95%
Olyan jó, hogy buta, évente egyszer fogadó emberek kiakadnak, ha nem nekik kedvező eredmény születik. Elárulom a bukik minden valószínűség szerint jobban ismerik a válogatottakat mint ti, úgyhogy aki azt gondolja, hogy majd a VB-n lesz +-os annak igen nehéz dolga lesz, mert be kellene bizonyítania, hogy jobban ért a válogatott focihoz mint azok, akiknek az a dolguk, hogy az odusokat megállapítsák. Ami az esetek 98%-ban nincs így.
2022. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Megtörtént a második is.
2022. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!