Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha valaki egymást követő két...

Ha valaki egymást követő két sárga lap miatt kap piros lapot egy meccsen, azt a statisztikákban hogy kell elkönyvelni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 22:21
A kérdező szavazást indított:
egy sárga lap és egy piros lap
két sárga lap és egy piros lap
csak két sárga lap
csak egy piros lap
egyéb(?)
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 sárga és egy piros. Az azonnali pirosnak (akkor is ha volt előtte egy sárga) súlyosabb következménye van, hosszabb időre tiltják el a játékost
2022. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van, hogy sárga, ha szabálytalanlodik akkor +1 sárga de az törlésnek felel és ezért jön a piros. Tehát a sárgát töröte helyette piros
2022. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aboubakar ugye milyen klassz gólt lőtt? A bíró is szimpi volt mert lepacsizott vele, szerintem szíve szerint nem küldte volna ki, mert még mosolygott is mikor pacsiztak, nem gúnyosan hanem tudta hogy mekkora euforikus élmény győztes gólt lőni főleg egy top csapat kapujába, de a szabályt be kell tartania, mert akkor többet a FIFA nem alkalmazza.. Mondjuk szerintem ezt kivehetnék a póló levétel szerintem nem gáz…
2022. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
100%
Ahogy a bíró is felmutatja. Első sárga, második sárga, piros.
2022. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!