Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet, hogy egy muszlim...

Lehet, hogy egy muszlim országban (Katar) rendezett vb-n lesz meg az első muszlim bajnok (Marokkó) férfi fociban?

Figyelt kérdés
A Sors akarja így! Ez a Végzet!

2022. dec. 7. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
A kábszi káros, le kéne állnod!
2022. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Portugáloknak fogok szurkolni , és remélem nyernek.

Sors, végzet, hit kérdésér meghagyom másnak. Az biztos ,hogy hisznek magukban. És ezen a VB vannak "furcsa" dolgok bőven. :) :)


Amit Marokkó eddig elért azt egy nagyon szervezett védekező játéknak köszönheti és annak, hogy szinte kivétel nélkül európai klubokban játszanak. Támadó játékkal vannak azért gondjaik és most már arra is szükségük lenne.

Nem vagyok ,konteos:) Nem drogozok, és imaszőnyegem sincs:)


Marokkónak a Spanyol mérkőzés előtt összesen 20 kaput veszélyeztető támadást kellett elhárítani ennél kevesebbet csak a spanyoloknak kellett 17 :)

Statisztika csak : :)Horvát lövések (5) --Belgium( 10) -- Kanada (5) . Kapura tartó lövések ugyanebben a sorrendben 2 --3--0. Lehet valami más is vigyáz arra a kapura :) :)

A Spanyolok 13!! :) lövéssel próbálkoztak a mérkőzésen csak 1 talált kaput.:) :)

13-as bűvös szám:)

A mérkőzést már jóval korábban kiírták ebbe a stadionba (F1-E2) Al-Rajján Egyetemváros

Ebben a stadionban született a legkevesebb gól, 6 mérkőzés 11 gól:) :)

A spanyolok az első 3 tizenegyesből egyszer sem találtak be:) (gondolom volt már ilyen, megbabonázták őket:)

A tizenegyes párbajt Hakimi góljával nyerték:) spanyol születésű hithű muszlim.

Játszhatott volna a spanyol válogatottban is, spanyol korosztályos válogatott keretbe bekerült Marokkót választotta.

Enrique ,és közte volt néhány üzenet váltás Sergio Ramos kapcsán.

A gólja után volt egy pingvin tánc is. :) :)

Hakimi korábbi nyilatkozata:

"Néhány napig ott voltam a többi spanyol fiatallal Las Rozasban, de valahogy nem éreztem otthon magam. Nem történt semmi különös, de éreztem, hogy ez nem az a világ, amit otthon magamba szívtam. Az arab kultúra, a marokkói gyökerek. Ezt akartam."

Van ez így.



Amrabat pontos nyilatkozatát nem találtam meg, szerinte-- minden ember sorsa előre meg van írva, ő csak teljesíteni akar, a többit úgyis az égiek döntik el.

Szóval van ilyen. Ez az ő dolguk.

Én a Portugálok 2-3 gólos győzelmében hiszek. Ha Marokkó még is valahogy továbbjut, nem szaladok szőnyegért. :)

2022. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Ha marokkó nyer akkor megvolt bundázva..jó a marokkói csapat de a focit európától tanulták meg ez tény! Az edzőjük is európai
2022. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!