Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kerüljek be a Győri...

Hogyan kerüljek be a Győri Kosárlabda clubba? Vagy van olyan csapat amit ki tudok próbálni?

Figyelt kérdés

Kézilabdáztam,nagyon jó az erőviszonyom. Sajnos abba kellett hagynom mert lesérültem is úgy érzem jobb lenne vmi ujjat kipróbálni.177cm vagyok.vékony.

Még sose játszottam de ki akarom próbálni.Győri vagyok szóval jó lenne itt vmi csapat. Vagy van olyan sport amit eltudok kezdeni kezdőként? U14 es vagyok.



2022. dec. 11. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
év elején játszottam ellenük. Elég furi csapat. Ügyesek, meg minden, de nagyon különálltak egymástól. A csapaton belül is voltak külön, kisebb csapatok, akik szó szerint vérre játszottak, egy meccsen is, egymástól is vették el a labdát, h ők dobjunk. Nekem nm igen van jó véleményem roluk
2023. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!