Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Argentína megnyerte a futball...

Argentína megnyerte a futball vb-t. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 19:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Örvendek, megérdemelten nyerték meg.
2022. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Jobbak voltak, a franciák az utolsó hosszabitás végén 3:3nál nagy helyzetet toltak el
2022. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Örülök.
2022. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
73%
Bocsi hogy ide pofátlankodom, de tudja valaki hol lehet vanni eredeti focimezt? Akár rendelni vagy személyesen is
2022. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a tizenegyeseknél látszott hogy Argentinának sokkal jobb a kapusa
2022. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Gyönyörű mérközés volt, Messi megérdemli a kupát, tisztességes pályafutása volt
2022. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, Messi megérdemelte hogy ezt is megnyerje karrierje során. Remélem a 8. aranylabdáját is megkapja. Nem látok a jövőbe, nem lehet biztosra mondani semmit, de szerintem Messihez hasonló játékos már nem lesz több.
2022. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki
2022. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem... Az argók ágán én a 8 között jósoltam, hogy aki az ARG-NED meccsen továbbjut, behúzza a VB-t. ergo az ARG rendben van.



A másik ágon az ENG-FRA meccs nekem inkább vendég. S tudod mit? Nem vagyok biztos benne, hogy a portugálok kiejtik Marokkót. Lehet, országos POR az a meccs, de azt figyeljük meg, hogy a csapat, amelyik gálázott és/vagy taktikázott, a következő meccsen szenvedett vagy akár ki is esett.



Pl:


BRA - 1 félidő alatt sima 4-es, utána nem ment a horvátok ellen


ESP - leadták a jappóknak a meccset, s erre megnyerték Marokkót és ki is estek a 27864227862387 oldalpasszukkal


POR - legutóbb sima 6-os, és így most???



Hiszem azt, hogy nem nyer olyan, aki az első meccsein gálázott, így nem nyer ENG, FRA, és nem nyer meglepetéscsapat, így MAR sem.



Szóval SZERINTEM:


- POR-MAR . . . . V


- FRA-ENG . . . . H


------------------------------------------


- ARG-CRO . . . . H


- FRA-MAR . . . . H


------------------------------------------


3. helyért: CRO-MAR . . . . H


Döntő: ARG-FRA . . . . H



Ezt akkor írtam, amikor az első negyeddüntők lementek. Nem ők voltak a kedvenceim, de sokkal rosszabb is lehetett volna...

2022. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök neki, mert a franciák drukkoltam, dehát most mit lehetne tenni...hiába írnék petíciót néhány haverral hogy játsszák újra a döntőt, elkaszálná az ötletet a FIFA. Bele kell nyugodni, 1 hónap múlva már talán kevésbé fog fájni.
2022. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!