Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mezőkövesd NB1 foci meccseim...

Mezőkövesd NB1 foci meccseim milyen hangulat szokott lenni? Érdemes pénteken kimenni a Honvéd ellen? ülőhely szokott lenni vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne ülőhely? Ha 300 néző kimegy a stadionba nézni ezt az NB1-es posványt az már rekordnak számít.
2023. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "hangulat" jellemzően végtelen unalomban szokott kimerülni.


Ülőhely pedig van bőven, akár meg is hívhatod meccsnézésre a tágabb családot, a szomszédokat, a háztömbötök összes lakóját, minden osztály -vagy munkatársadat, a gyermekkori általános iskolád összes diákját a teljes tanári karral együtt, és miután mindegyiküket leültetted, még akkor is garantáltan helyet tudna foglalni a Száztagú Cigányzenekar, minden egyes hangszerüket és kiesett fogukat külön széken elhelyezve.

2023. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2...Most ezt poénból írod vagy tényleg voltál már Mkövesd meccsen?
2023. febr. 24. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Mezőkövesd meccsekkel az a probléma, hogy nagyon nem tudnak látványos focit produkálni. Gólokat se nagyon rúgdosnak, meccsenként jó ha 1et rúgnak. Inkább védekező csapatnak mondanám őket.


A Honvéd szeret támadni és mivel kieső helyen vannak így szinte borítékolható, hogy támadó szellemmel fognak felállni.


Védekező felállás vs támadó felállás


Sok gólra nem nagyon számítok. A döntetlen is erősen benne van a meccsben hiszen a legutóbbi 3 találkozójuk döntetlennel zárult, abból kétszer 0-0al.

Szerintem a Honvéd 1szer talán be fog tudni találni míg a Mezőkövesd szintén el fog tudni szaladni kontrából néhányszor amiből egyszer szerintem beveszik a Honvéd kapuját.


Én mondok egy unalmas 1-1-et aztán meglátjuk.

2023. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is max 2 gól lesz, le is veszem mixen 2,5 underre.
2023. febr. 24. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!