Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikortól lesznek elérhetőek a...

Nagy Kristóf6 kérdése:

Mikortól lesznek elérhetőek a 2023. Április 5.-én megrendezett Copa Del Rey elődöntő, visszavágójára a sima (basic) jegyek, az Fc Barcelona hivatalos, jegyvásárlós oldalán?

Figyelt kérdés

Üdv kedves mindenki! Aki már jártas ebben, valaki segítene egy két információval. Azért kérdezem ezt, mert a Barcelona fő oldalán szeretném megvenni a jegyeket, de jelenleg még mindig nincs lehetőség a jegyek megvásárlására, pedig minél előbb szeretném letudni, hogy még időben, jó repülőjáratot és szállást foglalhassak. Azt tudom, hogy Real szurkolóknak nem lehet venni a Barcelona website-ján, de ez nekem nem probléma mivel én katalán drukker vagyok, na mindegy, és jelenleg még mindig csak annyi van a basic jegyek 'fülön', hogy "let me know" tehát, hogy majd értesítenek emailben, hogy mikor lesznek elérhetőek és megvásárolhatóak a jegyek. De körülbelül mikorra várható, erről tud valaki valamit? Egy-kettő héttel a meccs előtt vagy 3 héttel csak??? Hogy megy ez?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2023. márc. 3. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni!!?? Miért nem lehet venni még mindig meccsjegyeket a az Fc Barcelona hivatalos jegyvásárlói oldalról? :(
2023. márc. 16. 15:01
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt találtam, inkább elküldöm a linket mert nem vagyok biztos benne, hogy jól értem, inkább te is nézd meg. Azt írják ha a Madrid ellen játszik a Barca a CDR-ben akkor ugyanaz az eljárás mint a bajnoki meccseknél, azaz 4 héttel a meccs előtt lehet jegyet venni, valamint ha marad hely akkor pár nappal a meccs előtt megint lehet. Úgyhogy szerintem egyszer már megnyílt a jegyvásárlás és majd következő körben a meccs előtt pár nappal lehet majd megint, ha van még hely. De javítson valaki ki ha nem így van, mert lehet rosszul értelmezem, sajnos még nem voltam Barca meccsen.

2023. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, mostmár megnyílt!!!
2023. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi mégsem, csak a VIP jegyek
2023. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!