Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen egy ideje 6+ gólszám...

Tippmixen egy ideje 6+ gólszámra fogadok. Hogyan tudnám növelni a nyerési esélyeim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy fogadok, hogy megrakom a meccseket 6+ gólra és 2.5 fölé is. Fogtam már szép oddsokat, de utána mindig visszabukok. Így mindig a pénzemnél vagyok, de nem profitálok sokat.


Hogyan lehet növelni a nyerési esélyeim? Honnan lehet "érezni", hogy egy adott meccsen sok gól lesz? Mert általában 3-4 gólnál megállnak. :D


Tippek?



2023. márc. 9. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a stratégiával sehogy.
2023. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Az így elég vagány 6+ gólra fogadni...ehhez kell, hogy valamelyik csapat teljesen off-on legyen vagy a legjobb játszik valami gyenge csapattal (bár ebben az esetben meg nem célja az erősebb csapatnak megalázni ennyire egy gyengébb csapatot) vagy pedig bunda meccs. Én nem ajánlom ezt komolyba nagy pénzzel nyomni. Kisebb buli fogadásokra jó lehet , ha bejön 1-1-szer a dolog. Növelni az esélyeid? Kb. sehogy, ha nincs ennyi gól, akkor te bármit csinálhatsz, akkor sem lesz...
2023. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hellmano ***** válasza:
100%
De most átnéztem csak a tegnapi napot stat ügyileg több, mint 100 focimeccs eredményeit és ebből 3 meccs volt 6 vagy több gólos. Hogy te pont azt a 3 betaláld 1-1 szelvényen esélyed a 0 . Egy Aruba szigeteki meccs lett 6-0 egy U17-es Argentin 8-0 meg volt egy horvát 4-2-es. Szóval annak az esélye meg, hogy pont ezeket a meccseket találd be a 63-os gól számmal az meg már a 0-át se éri el sarkítva persze :D
2023. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Liverpool-MU meccsre felraktál volna 6+ gólra egy csomó pénzt. Ilyen egyszerű.
2023. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 6+ gólozós technikának semmi értelme. Mint írták hébe hóba poénból megrakhatod de ezzel profitálni nem lehet.


A 2,5 overezésben már nagyobb ráció van és lehet vele profitálni. Én mindig átnézem az egymás elleni eredményeket, a frissében lejátszott meccsek eredményeit, a tabellán megvizsgálom hol helyezkednek el és átlagban mennyit rúgnak, megnézem nincs e sok hiányzó (már ahol rendelkezésre áll ez az adat) illetve a mérkőzés helyszínén várható időjárást.


Ezek alapján leszűkítem a kört és próbálok jól választani. Vannak nyereséges és veszteséges hónapok is.

2023. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Aruba szigeteki meccs lett 6-0"


és ez sem lett volna nyerő ...

2023. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán a bajnokságok vége felé, amikor egyre több a tét nélküli meccs, mert középcsapatok játszanak egymás ellen, akik kiesni nem fognak és már az élmezőnyben sem végezhetnek, kevesebbet ügyelnek a védekezésre és minden mindegy alapon mehet a támadófoci.
2023. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám növelni a nyerési esélyeim?"


kevesebb gólra tippelni ...

2023. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

meg van a 6. gól a Roma meccsen

már csak egy kell a 6+ hoz,

most kell tenni...

2023. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

meg is van a 7.

4x odds volt

2023. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!