Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik topligát kedveled...

Melyik topligát kedveled leginkább?

Figyelt kérdés

Melyik a legérdekesebb?

illetve melyik a második legérdekesebb.

Szerintem mostanában elég egyértelmű, melyik a világ elsőszámú ligája, talán szakmailag is, de nézettségben mindenképp.



2023. márc. 20. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Ligue 1
Seria A
La Liga
Bundesliga
Premier Leauge
Másik ligát kedvelek, ami nincsen benne a top 5-ben.
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Ligue 1 a Rennes miatt számomra a legérdekesebb.

A második legérdekesebb a La Liga.


Premier League-et nem szeretem nézni, túl kiszámítható, unalmas, ugyan így vagyok az NB1-el is. Innen max összeállításokat szoktam nézni, match highlights-okat. Seria A és Bundesliga szintén hasonló számomra, de nagyon ritkán nézek innen meccset.

Én fogadni is jobban szeretek a felsoroltak közül a francia ligára, annak ellenére hogy Premier League-et kiszámíthatóbbnak tartom. Például tegnap nyert a Rennes, én is nyertem.

2023. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szerintem a Premier Leauge nem annyira kiszámítható, például az Arsenal elég szar volt az utóbbi években, de most ők a fő esélyesei a bajnokságnak.

A Leicester aranya is meglepetés volt.

Az utóbbi években a az első helyért még mindig a Premier Leugeben folyik a váltakozóbb harc.

A Bayernnek, meg a Juventusnak volt egy egyeduralkódós korszaka a közelmúltban.

A La Ligában pedig az Atleti győzelme volt, amin kicsit meglepődtem.

2023. márc. 20. 15:50
 3/16 NTBS ***** válasza:
61%
Csak az NB1.
2023. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a La Liga bűn szar az utóbbi években, nagyon ritka a sok gólos meccs, a Premier League látványos és gólra törő játék a jellemző.
2023. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1

A Ligue 1-ben a Reims fiatal edzője is érdekes figura, alapvetően szerény játékoskarierr után Football Manger játékkal tanulta az edzőséget és mindenféle licensz nélkül. A klubja meg a licenszhiány miatt fizeti a büntetéseket, de még így is megéri nekik. Will Still a neve.

2023. márc. 20. 20:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a Lali volt a favorit, meg a Premier még régebben.


Manapság már egyik sem tud lekötni, számomra túlságosan mű és pénzvezérelt lett.

2023. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
La Ligát szerettem, de 2021 óta nem nézem már. Azóta inkább a portugál Liga NOS élvonalat vagyis a Primeira Ligát követem.
2023. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

Miért? Mi fogott mag a portugál ligában?

2023. ápr. 2. 17:20
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem viccelek, idén a német másodosztály, a Bundesliga 2. a legszórakoztatóbb, lassan többet nézem mint az 1.-t. De a PL és a Serie A is egész jó meccseket produkál.
2023. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!