Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi történik a selejtezőkön?...

Mi történik a selejtezőkön? Mik ezek az eredmények félidőben?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag az összes tükörsimának mondható meccs 0-0, vagy a gyengébb csapat vezet. Félidőben:

Ausztria-Észtország: 0-1 (Ausztria ligákkal erősebb)

Írország-Franciaország: 0-0 (franciák a jóval erősebb hollandok ellen már 3 góllal vezettek pár napja)

Moldova-Csehország: 0-0 (komolyan?)

Még a Hollandia-Gibraltár is csak 1-0 félidőben, holott kéne már vagy öttel vezetniük a hollandoknak félgőzön is.

Mi a fene van itt? Bedrogozták a focistákat? Még egy meccsnél érthető lenne hogy bunda vagy ilyenek, de ilyen mennyiségben mik ezek az eredmények?



2023. márc. 27. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem raktam ma semmit
2023. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
engedd el ezeket a selejtezőket
2023. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Március van, decemberben még Vb volt, első tétmeccsek, talán sok helyen személyi cserék is voltak.
2023. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Én még kezdő tippmixes vagyok, de nekem is gyanúsak ezek.

Sőt, tavaly, amikor kezdtem, akkor egy tétmeccsen (nem nevezem meg) úgy jelzett gólt (miközben néztük(!)), hogy még aő ellenfér térfelén sem vették át a labdát, csak átvették a kzdeméyezést, szóval...

Perste, kis hatássznet, meg sreameés stb. vágom én. De ennyi üdőkihagyás lehetetlen ma már. Meg mondom néztem a meccset.


Meg azótq már voltak olyan tapasztalataim, hogy 1(!) percben piros lap szabálytalanságrt stb.


Megy a bunda rendesen.

2023. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

#4: igen, látszik, hogy kezdő vagy.

Volt, hogy néztem egy meccset, és észrevettem, hogy lent a kocsmában mindig olyan 1 perc múlva jön a reakció. Igenis lehet ekkora eltérés. De amúgy elmagyaráznád, így hogyan lehetne csalni?


Mindig van eltérés, de a fogadóiroda naprakész, mert valaki ott ül a meccsen, és közvetíti az eredményt.


Ha meg nem tetszik, hogy fociban nem mindig az nyer, akit esélyesebbnek tartunk, akkor keress más hobbit. Egyébként Csehország nem olyan erős már, Gibraltár jellegű csapatoknál mindig az első gól nehéz, és nem sokat számít, hogy 3:0 vagy 5:0.

2023. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el a témát ha fogyi vagy hozzá

2023. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A mérkőzések 90 percesek, senkit sem érdekel hogy a félidő 0:0

2. Mindegy, hogy 1:0, 2:1, 3:0 vagy 5:0 ugyanúgy 3 pont jár. Miért lenne kötelező hülyére tömni a papíron alacsonyabban jegyzett válogatottakat?

3. Néztél focit az elmúlt 10 évben? Szinte minden csapat megtanult védekezni, általános jelenség hogy az alacsonyabban jegyzett csapatok 1-2-3 góllal kapnak ki, és rendszerint az elsőt megrúgni a leginkább nehéz

4. Egy nagyon durván megterhelő szezon van most, most volt vb. Pörög a bajnokság, bl stb. Egy magasabb szinten jegyzett játékos akinel komolyabb bajnokságban, BL-ben, EL-ben van még kötelezettsége az nem fog Észtország ellen meghalni a pályán.

5. Az összes meccs papírforma lett, nyertek az esélyesebb csapatok kivéve Csehországot. Magyarul jött a papírforma. Nem, nem az a papírforma, hogy a cseheknek kell nyerni. Az a papírforma, hogy mondjuk 10 ilyen meccsből 8-ban az esélyes nyer. A többi meccsen jött is a papírforma és kész.


Az a baj fociról, esélyekről, fogadásokról nehéz úgy beszélni, hogy alapvető logikai összefüggéseket, valszámot, egyéb összefüggéseket képtelenek vagytok értelmezni + magához a focihoz is segghülyék vagytok + a magatok által érveknek vélt nettó hülyeségekre alapoztok.

2023. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!