Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Messi visszamenne...

Szerintetek Messi visszamenne Barcelonába "aprópénzért", amikor az araboknál a sokszorosát is megkapná?

Figyelt kérdés

Messinek lassan döntenie kell hogy mihez kezd a pályafutása hátralévő éveiben. A katalányok állítólag évi ~25+ millát tudnának fizetni, tehát annyit amennyit a lengyel is kap. Ez ugyan nem kis pénz, de nyílván jónéhány arab klub röhögve kicsengetne 100-150 millát is szezononként, szóval meglepő lenne ha nem keresne "új kihívásokat" az Arab-félszigeten ;-))

(Persze az is lehet hogy a Barcelonától független zsíros reklámszerződései nem fizetnének annyira jól, ha kikerülne az európai "nagy foci" vérkeringéséből.)



2023. ápr. 11. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Persze hogy visszamegy a Barcelonához, a szíve visszahúzza!
Hosszabbít a PSG-vel +1 évet, ott se keres rosszul.
Hülye lenne most nem felmarkolni az arab nagylóvét, a Barcelonához később is visszatérhet majd edzőként.
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elutasított a 400 milkás ajánlatot. Európában akar maradni. Olyan helyre megy, ahol szeretik és tisztelik, ez pedig Barcelonában van.
2023. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy érdekelné a pénz, van neki.
2023. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így is megszedte magát rendesen, még tud játszani pár évig.

Szerintem visszamegy oda, ahol szerette élni.

2023. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
81%
Igen, szívügyének tekinti.
2023. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Vissza fog menni a Barcához sajnos.


Láttam az előttem kommentálok válaszait, és a pontozásokat is. Tudom hogy fél perc alatt nullára leszek pontozva de nem érdekel.


A Barcelona a kedvenc csapatom, Messi volt a kedvenc játékosom. Láttam az egész pályafutását istenítettem, bálványoztam. Alig tudtam kivárni a meccseket mert mindig elkápráztatott a játéka, olyan zseniális dolgokat művelt ,hogy az meghökkentő volt.


Mostanra úgy megrüheltem mint a @art. Egy senki nulla ember a szememben.

Nem érdekelte semmi és senki csak az egoja, amikor a k.la lavinát elindította bartomeuval együtt.

Mi a francért kellett annyit ugatni, olyan dolgokról amiben ó is benevolt!!

Kaptunk egy nyolcast a Münchentől, és? Nagy dolog.

Csinálta a cirkuszt a sajtóban, jaj de nagy dolog volt az a vereség , mindenkit hibáztatott csak magát nem. Kuss@lt volna inkább.



Kis híján a csődbe rakta a Barcát a cirkusza. Kintlévőségeket kellett, eladni meg olyan jogokat átadni senkiháziaknak 20 évre amit a Barca sokáig fog még nyögni, az a féreggé vált senki miatt.

Szerencse lesz ha ezt a keretet meg lehet belőle tartani . Kérdéses.


Igaz hogy Bartomeu lett sikkasztással vádolva, meg hogy le akart járatni a játékosokat ,de azért Messzi is zokszó nélkül kirántotta az 550 milliót amit ugyancsak az akkori, Barca elnök jóváhagyásával, kötöttek meg.


Jaaa! Azzal nem dicsekedett a pocokká vált ember , mert titkosítva lett.

A hetedik aranylabdát abszolút nem érdemelte meg.


Fú de megutáltam.


De tuti visszaigazol. Én meg nem hagyok ki egy Barca meccset sem megnézem felvételről bármi is az eredmény, úgy hogy nézhetem ahogy a pályán vánszorog, agonizál mert már csak arra képes.


Dobják össze a pénzt Piquéval , rendezzék a Barca tartozását , aztán üljenek bele az elnöki székbe.


Szerencsére max egy évre jön csak mert szembesüli fog vele, hogy Gavi , Pedri, körbe szaladgálja, aztán majd jön a kifütyülés, és szépen sírva távozik.

2023. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
20%
Ha "ingyér" akarna játszani, el se igazolt volna.
2023. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
26%
Tuti nem
2023. ápr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vissza megy a Barcaba de az sincs kizárva hogy olyan európai csapatba megy ahol még nem focizott
2023. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Arabokhoz megy tuti
2023. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

9.

A próféta szóljon belőled!

Bárhova mehet csak a Barcat hagyja békén.

2023. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!