Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Újpest-Fradi jótékonyságimeccs...

Újpest-Fradi jótékonyságimeccs lesz Pápán. Melyik lesz az újpesté s melyik lesz a fradi szektor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy egy jótékonysági meccsre normális emberek mennek nézőnek, ezért nincs szükség külön szektorokra. De lehet, hogy tévedek.
2010. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.


A huligánok, ultrák nem normális emberek akkor szerinted.. Akkor mik? Jótékonykodásról meg annyit, hogy nem is egy szurkolói csoport vett részt az árvíz elleni védekezésben nemrég.

2010. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok az emberek, akik a focimeccseken székeket törnek szét, és egymásnak esnek minden különösebb ok nélkül, szerintem nem normálisak. Kulturáltan is lehet szurkolni.
2010. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen szinten általánosítani? Egyébként is, Magyarországon sokkal kevesebb balhé van a stadionokban, mint akár Szerbiában, Görögországban. A média fújja fel ennyire.. Kíváncsi vagyok: Hány meccsen voltál életedben? 1-en? 2-őn? Volt balhé? Nem? Akkor miről beszélsz?
2010. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15:27nek

Minden hazai meccsen kint vagyok és ha tehetem idegenbe is elmegyek és képzeld szokott lenni verekedés meccs után, főleg ha vmi híres csapat jön, balhé nélkül nem meccsa a meccs.

2010. okt. 12. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit nevezel balhénak. Már azt is, hogyha egy kordon mögül megy a szájkarate (esetleg valamit még eldobnak) vagy csak azt ha konkrét fizikai összecsapás van. Én a 2.ra értettem.
2010. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!