Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esély rá, hogy visszahívjá...

Van esély rá, hogy visszahívják Storckot szövetségi kapitánynak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Isten őrizz, maradjon csak ott ahol van. Akkor már inkább Dárdai jöjjön vissza.
2023. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Esély az van, meg — ilyenre — a kellő pénz is.


Én kifejezetten bírtam Storckot, a 2016-os csoda is hozzá köthető. A Portugálok elleni 3—3 gólos meccs pedig egy olyan mérkőzés volt minden tekintetben, amit amég élek nem fogok elfelejteni.


Storck megfontolt, precíz, kimért, és jó vezetői képességei vannak. Ő az a tiikus, karikatórikus német a mentalitását tekintve, precizitás és szakértelem a mesterfokon.


Legjobban Dárdai Pálnak örülnék, de nem látok esélyt arra hogy elvállalja, Storck pedig egy nagyon erős alternatíva lenne ilyen esetben.

2023. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Storck nevéhez fűződik a 2016-os Feröer-szigetek elleni 0-0 és a 2017-es Andorra elleni 1-0-s blama a vb selejtezős csoportunkban. Azért ezek is maradjanak meg az emlékezeteitekben.
2023. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

#3 Kinek mi... :) Én bármikor bevállalnék egy Feröer és Andorra elleni vereséget, hacserébe viszont a világklasszisokkal szemben kifejezetten eredményesek vagyunk.


De biztos vagyok abban, hogy Neked van igazad, és jogosan kötekszel. Valóban szebb lett volna legalább egy 1—0 mind Andorra, mind Feröer ellen, a Portugálok ellen meg igazán vállalhattunk volna 7—0-lát, kit érdekel az a hülye Portugália ha büszkén tekinthetünk arra, hogy egy Andorrát, Feröert megvertünk :D Valóban a "fillért" kellene b*szni a jövedelmet hozó eredmények helyett, valódi tétmeccsek helyett a jelentéktelenekre koncentrálni minden erőt. Te egy taktikai zseni vagy! :O Hogy én erre hogy nem jöttem rá... :O Teljesen igazad van!

2023. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne bárkit egyáltalán visszahívni? Van szövetségi kapitányunk az olasz Marco Rossi személyében immár 5 éve, az előzőek 1-2 év után kilettek rúgva. Jó aki most van.
2023. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Utána a belga válogatott elleni 4:0-nak is tapsoltál gondolom, az is micsoda szenzációs mérkőzés volt a klasszisokkal szemben.
2023. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
#4 Igen, mert az AKKORI, eredeti, nem a mai fiatalokból összetákolt belga keret ellen a 4—0-lás eredményért is meg kell küzdeni, nem hogy nekünk, de akár egy Németországnak is. Az AKKORI belga keretet minden alkalommal az Európabajnokság megnyerésének legesélyesebbjei között tartották számon, és valóban hatalmas potenciák volt bennük mindigis.
2023. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Belgáktól mondjuk egy eb nyolcaddöntőben ma is kikapnánk 4:0-ra.
2023. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Azért a mostani magyar keret sokkal jobb képességű, mint a 2016-os és taktikailag is felkészültebb. A 4:0-s vereség a mostani belga válogatottal szemben ma nem realitás.
2023. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
#9 Mindkét csapat gyengébb lett azóta. Azon viszont jót röhögtem, hogy a '16-os csapatot gyengébbnek tartod. Szerintem a tapasztalat hatalmas érték a pályán, és ezt Király Gabi, Dzsudzsák Balázs, és Gera Zoltán igazolta is annak idején. Gyenge képességű játékosok nem tudnának ilyen eredményt nyújtani egy Ronaldo vezette csapattal szemben, több mint 90 percen keresztül, végig.
2023. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!