Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most, hogy nyertünk a finnek...

Most, hogy nyertünk a finnek ellen is foci EB selejtezőn, szerintetek van esély rá, hogy kijutunk az EB-re?

Figyelt kérdés
Tudom, leginkább a hollandokat kellene megverni és a svédeket, ami lehetetlennek tűnik, de hátha. A többieket, ha meg már egyszer legyőztük, csak sikerül másodszor is:-)
2010. okt. 12. 20:45
 1/3 anonim válasza:
ha legalább 1 pontot szerzünk a hollandok és a svédek ellen is akkor lehet
2010. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg matematikai esély van, addig lehet reménykedni.

Maradjunk a realitás talaján. Van hátra még 6 meccsünk, ezeken szerezhető 18 pont, ami összesen a végére 27 lehet.

Itthoni meccseink:

Finnország: 3 pont meglehet

Svédország: 3 pont meglehet

Hollandia: aligha lesz belőle pont


Idegenben:

San Marino: 3 pont kötelező

Moldova: 1 pont kell

Hollandia: valószínűsíthető a 0 pont


10 pont szerintem simán hozható, vagyis 19 lenne a végén, ami szerintem elegendő lehet a pótselejtezős helyhez, mert például a moldávok és a finnek otthon pontokat rabolhatnak a svédektől.

Ami a lényeg: itthon meg kell verni a svédeket, az lesz szerintem a sorsdöntő meccs.

2010. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy van... Minden selejtezőnél legyen az EB/VB ez van....

Nah most van remény !!! Nah majd most !!!!

Most itt tartunk a következő meccs után meg majd köpköd mindenki egervárira meg a csapatra...

A 0-ról kéne kezdeni hogy tiszta legyen minden szerintem...

2010. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!