Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Gondoltátok volna valaha is...

Gondoltátok volna valaha is hogy egy nap Cristiano Ronaldo Szaúd-Arábiában, míg Lionel Messi Amerikában fog játszani?

Figyelt kérdés

Real Madrid szurkolóként azt mondom hogy CR7 karrierje kisiklott amikor a Real elengedte, és sajnos Messi karrierjét is nézve amikor a Barcelona elengedte.

Messinek nem ment úgy a PSG-ben, viszont Ronaldonak azért ment a szekér a Juventusnál, és az MU-ban sem volt rossz szerintem

Viszont kiváncsi vagyok hogy vajon láthatjuk-e még őket Európában játszani, és mire lesznek képesek az új idényben, és engem meglepett a döntésük


2023. júl. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sejthető, hogy a nagy sztárok előbb utóbb egy nyugis ligába mennek. Az arabokat nem gondoltam, de amerikában semmi meglepő nincs. Nem fognak visszatérni max egy búcsúmeccsre (ami mindkettőjüknek kijárna) vagy edzőként
2023. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem lepett meg, mindegyik oda megy ahol a legtöbbet fizetik a már így is végtelen bankszámlájára.
2023. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Soha életemben nem gondoltam volna.


Messit egy teljes karriert végigkísérő Barcelonára számítottam volna, Ronaldótól pedig arra, hogy amég csúcsformában van, addig marad a Realnál, majd a végére levezetésnek visszatér még a Manchester Unitedba, majd pedig a Portugál Bajnokságban tölti az utolsó aktív éveit, a Sporting CP-nél.


Messit lojálisabbnak gondoltam volna és kevésbé anyagiasnak, Rinaldo kapcsán pedig azon lepődtem meg, hogy önszántából hajlandó kilépni a rivaldafényből. Nagy "hisztikre", kiborulásokra számítottam tőle akkora, amikor már vissza kell vonulnia, és hogy az utolsó percig ragaszkodni fog foggal–körömmel az "elsőszámú" labdarúgó címhez — és ez azért érthető lenne szerintem mindazok után, amit pályafutása alatt véghezvitt.

2023. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

#3: „Messit egy teljes karriert végigkísérő Barcelonára számítottam volna”


Ez így is lett volna ha az FC Barcelona egy normál klub lenne, de a mottójuk is az hogy "több mint egy klub" vagyis ők főként üzleti vállalkozásként tekintenek a focicsapatra. És ennek következtében nem engedhetik meg maguknak hogy egy magának sokszázmilliós fizetést követelő ex-sztár csődbe vigye őket.

2023. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Messi évekkel ezelőtt említette egy interjúban hogy szívesen játszana az MLS-ben karrierje vége felé szóval igazából így ez a része nem lepett meg bár nagyon reménykedtem Barca rajongóként hogy visszatér és hogy folytatja még kicsit Európában. De tekintettel arra, hogy már mindent megnyert amit meglehetett ha valaki akkor Messi megérdemli, hogy lazítson.

Ronaldo-n kicsit meglepődtem nem gondoltam volna hogy ott fejezi be a karrierjét.

2023. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem Benzema döntése is meglepett
2023. júl. 2. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ég és föld a két játékos, ha a levezető éveiket nézem.


Messinek Barcelonából kellett volna visszavonulnia, ez tény, és hogy miért nem így alakult, azt legfeljebb csak a bennfentesek tudhatják biztosra. Utána 2 év lötyögés Párizsban, ahol a saját szintjéhez képest alulteljesített, de még így, félgőzzel is ki tudott emelkedni. Aztán behúzza a vébét, amihez nem kell semmit hozzáfűzni, végül USA, Miami, sztárság... kvázi tökéletes nyuggerhely egy ekkora kalibernek.


Ronaldo a Juvéban még hozta a számait, de aki látta a Juve-meccseket az tudja, hogy amúgy baromi izzadságszagú volt a csávó erőltetése. Manchesterben ezt már felismerték, jött is a kispad (!), majd egy rettentően égő interjú, ami után kirúgták, a vébén terített betli és kispad (!), végül eladta magát rekordfizetésért (ami fél évig se volt rekord) egy olyan országba, ahol az olajon kívül semmi sincs, és ami európai szemmel amúgy élhetetlen.


Hát... maradjunk annyiba, hogy levezetni is tudni kell.

2023. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!