Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Paysafecardra utaltam ki...

Paysafecardra utaltam ki pénzt bet365 rol az elején írta hogy kifizetés folyamatban, mára eltünt és paysafe-re se jött meg a pénz Irtam a bet365 ugyfelszolgalatnak ők nem válaszoltak még A paysafecard se valaszolt Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#bet365 #Paysafecard #Kifizetés bet365rol
2023. júl. 5. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod megkapni a pénzt mert július 1 től tiltott a pénzforgalom a magyar bankszámlák és a külföldi netes fogadóoldalak között
2023. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eddig fizettek ki így téged?
2023. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig mbh-s bankrol fizettem be

És kifizetésnél irták a lehetőségeket

Es ott volt a paysafecard de nem kaptam meg a pénzt még nem tudom hogy fogok a pénzemhez jutni

2023. júl. 9. 10:42
 4/4 anonim válasza:
Ha MBH rol fizettél be, lehet csak arra engedi kiutalni is, mintha olyasmit olvastam volna régebben, hogy amiről befizetsz az fix ugye, de lehet csak kiutalni is arra engedik. Nekem az élő fogadás az erősségem, képes vagyok 10-ből legalább 7-et eltalálni, de nem végeredményt. hanem mérkőzés közbeni eseményeket. Ez addig működött, amíg nekem is volt saját néven kártyám. Jelenleg nincsen, így én is agyaltam a Paysafecardon, de... ha nyitok is "számlát, ha fel is töltöm esetleg...éppen most olvasom, hogy hiába nyerek én pl 100e Ft-ot - csak 1 pl volt, ha az elfogadóhelyek között szinte csak játékos oldalak vannak és nem tudom másra költeni az összeget, csak visszapörgetni?.. De egy Aldiban nem vehetek épp 1kg banánt a kártyával? :D
2023. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!