Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vélemény egy Bayern München...

Vélemény egy Bayern München meccsről?

Figyelt kérdés
Decemberben mennénk párommal Bayern-Stuttgart meccsre. Kérdésem az lenne, hogy mik a tapasztalatok, illetve tippeket szeretnék kérni, hogy működik ez, illetve jegyet hol érdemes beszerezni, találtam egy oldalt, de egyátalán nem értek ehhez, és információt sehol sem találtam. Allianz Arénába lesz a meccs. Sose voltam még hazai meccsen sem, nem hogy külföldön, de nekem minden álmom hogy élőben lássak egy Bayern meccset. Válaszokat előre is köszönöm.:)

2023. júl. 14. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos jó buli lesz
2023. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A legköltséghatékonyabb megoldás ha mindent magadnak foglalsz.A szervezett utak jól hangzanak de árértékarányban nem megérősek.Jegyet a klub hivatalos honlapjan tudsz venni.Ha Decemberben mennétek akkor most még valószínűleg nem tudsz jegyet venni de tudsz beállítani emailes értesítést ha elkezdik az árusítást.


Szállásként én Airbnbt néznék azok közt vannak nagyon szépek nevetségesen olcsó árakon egy hotelhez képest.

2023. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!