Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintem a Magyar férfi...

Szerintem a Magyar férfi vízilabda válogatott le fog szerepelni a most következő Fukuokai világbajnokságon, ti is így érzitek??

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Én azt mondom, dobogósok lesznek, a lányok lesznek rosszabbak.

A mix valamiért nagyon kiemeli őket, pl Kanada ellen is nagyon szoros meccseket játszunk, ehhez képest a 4.5-es hendi is képben volt.

2023. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is, ahogyan a tavalyi vizes vb-n is. Szokás szerint az olaszok fognak kiejteni minket úgy érzem, ők az örök mumusok. A nőknél már lement az 1. meccs, kínkeserves 1 góllal tudtak

nyerni.

2023. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Férfi csapat

CRO, JPN, ARG a csoportban, alighanem csak a horvátok elleni meccs kérdéses.

Ha őket megelőzzük, várhatóan nem leszünk az olaszok ágán. Előreláthatóan a 8 között GRE/USA várna ránk, utána ESP.

Ha a horvátok megelőznének minket, na akkor veszélyes... MNE a play offban... Meg tudjuk őket verni, de nem lesz egyszerű... Sőt, ha nem úgy alakulnak az eredmények, akár SRB vagy ESP is lehet a 8 közé jutásért... Ha itt továbblépünk, akkor 8 között ismét USA/GRE duó egyike, majd 4 között jöhet ITA.

Egyértelműen könnyebb ág, ha 1. helyen zárunk...

2023. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!