Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nyári átigazolásokról mi a...

Nyári átigazolásokról mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Kik erősítettek a legjobban?

Kik lesznek a top illetve a flop igazolások?

Melyik csapatok lehetnek gondban a most induló szezonban?



2023. aug. 11. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hála Istennek semmi, mert teljesen érdektelen számonra, hogy vadidegenek éppen hová ugrabugrálnak egy kis anyagi haszon reményében, miközben egyaránt csicskái az őket pénzelő óriásvállalatoknak.


De tudom, velem van a baj, amiért nem látom meg a felszínt a lényegi tartalom mellett :)

2023. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Ennyire elszállt piac mellett nem olyan egyszerű erről véleményt alkotni. Repkednek a 100 millós ajánlatok, 300 milliós giga arab fizetések stb.


Szerintem a Pool, Arsenal, Bayern elég rendesen beerősített. Az AC Milan nagyon okosan igazolt. A Real is jól igazolt bár ott most Courtois úgy néz ki egész szezonra kuka, illetve csatár poszton is vannak hiányérzeteim.


Az egyik legnagyobb fogás szerintem Chukwueze 20m-ért a Milanban.


Flop szerint Hojlund lesz.


Bajban szerintem a Barca lehet idén. Szinte felfoghatatlan, hogy egyes posztokra kb 6-7 éve nem igazolnak játékost, míg más posztokra lenne majdnem egy kezdő. Regisztrációs gondjaik is lehetnek. Ha Gündogant nem tudják regisztrálni akkor máris távozik, de a fizetését 1 évig állják stb. Baldénak, Destnek cseréje sincs. Elől Dembelé is kiesett...

2023. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan igazoltak az arabokhoz (sajnos). Karier szempontjából biztos rossz döntés, főleg ha nem is öreg.


Messi ingyen ment a Miamiba, ez mindkét félnek elég előnyös lett.


Még nem hivatalos, de sok hiteles forrás mondja, hogy Kane a Bayernbe megy, szerintem ez egy nagy igazolás.


A Man U megszabadul Maguiretől, ez is egy jó igazolás.


A Pool jó igazolásokat csinált.


Barca fan vagyok, de szerintem idén nem voktak jó igazolások. Megint egy középpályás, pedig ott elég jól megvannak. Elől van hiány.

2023. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Pool nagyon nem csinált jó igazolásokat. Egy jó igazolásuk volt, McAllister. Szoboszlai nem fogja tudni felvenni a Premier League tempóját, ez a felkészülési meccseken jól látszódott. Darmstadti játékosok gyorsaságához nem ért fel akkor hogy fog felérni egy Chelsea, Man united vagy Manchester Cityhez?


70 millió nagy pénzkidobás volt érte és fogják a fejüket majd, hogy hogyan ne bukjanak rajta.

2023. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

#4


Végre valaki, aki látja a realitást a hype mögött...

2023. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

#5 Nyilván nem azt mondom, hogy rossz játékos de egy Bundesliga topcsapatban ki tudott emelkedni az átlagtól valamivel és ennyi. Több nincs benne már 22 évesen szerintem... Hiba volt, hogy eljött.

Még ha lenne 18 éves akkor azt mondanám, hogy még van esélye felvenni a versenyt de a legtöbb világsztár focista 22 évesen eléri a csúcsát. Aki addig nem az később sem lesz az. Liverpoolban 20-40 perces játékos lesz aztán majd jövőre tovább adják egy West Hamnek vagy egy Aston Villának. Ott még eltili tolizik pár évet és megy vissza németbe. Senkiben nem fog megmaradni komolyabban a neve.

2023. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Minden szavad igaz, ráadásul szakmai hozzáértést tükröz. Ritka itt az ilyen...


A 'Pool nem hülye, valószínűleg nem teljes ostobaságba rohant bele vakon, hanem meg volt a koncepciója, csak rossz taktikat választott esetlegesen — de még mindig lehet, hogy az idő majd őket igazolja.


Mivel:


Átigazolásokkor vagy a saját keretedet erősíted — VAGY — a másikét gyengíted. Ez a két lehetőség van. A 'Pool jó pozícióban van, így nekik nem kell Dominik érdemben, DE még mindig megteheti, hogy ezt az alamizsnát is elvegye másoktól. A magyar—német összefonódások elég erősek minden értelemben, így a 'Pool meghúzta azt a kártyát, hogy elveszi a németek elől a kívánt terméket, hogy ha ő maga nem is erősödik ezzel, de nem erősödik meg a rivális sem, ami így megintcsak az ő malmukra hajtja a vizet.


Egyébként 22 éves kor után is elérheti valaki a teljesítménye maximumát... Ronaldinho például már bőven kiöregedett róka, mégis bármikor sokkal többet ki lehetne hozni belőle, mint amit a teljes aktív szakmai karriere során nyújtani tudott. Igen, ilyen Isteni tehetség százévente egy születik, de az ő képességeivel -és technikai tudásával a mai napig megállhatná a helyét (— megfelelő "tehetséggondozás" mellett —). Ott van Ibrahimovic esete is... Bőven "kiöregedve" is sokáig húzójátékos volt.

2023. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, eddig nem jött be a számításotok szoboszlaival kapcsolatban srácok

és úgy tűnik hogy inkább McAllister volt a gyengébbik igazolás, de még nagyon a szezon elején járunk.

2023. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!